Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malmala

....Przeciwskazania do posiadania tatuażu....

Polecane posty

Gość Malmala

Witam wszystkich. Chciałabym się dowiedzieć coś o przeciwskazaniach do posiadania tatuażu. W najbliższym czasie planuje zrobienie tatuażu i to na całe plecy wiec chciałabym się o tym jak najwiecej dowiedzieć. Jeśli mozecie mi pomóc to klikajcie. Piszę na forum ponieważ tatuażyści dość skąpo lub wogóle wypowiadają się na temat przeciwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy frajerzy
to ze jak zrobisz to moze sie niepodobac twojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
Hahaha a ty jestes facetem czy kobieta?? Nie podobają ci sie tatuaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy frajerzy
podobaja mi sie , ale zalezy w ktorym miejscu . I wazne by bylo i ch mało .Jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karieta
Ty jakaś całkiem durna jesteś, żeby tak się oszpecać!!! Ja bym sobie małego tatuażu nie zrobiła, a co dopiero na całe plecy! Przecież to ohydne i z pewnością wielu facetom, przynajmniej tym normalnym to się nie podoba. Po zrobieniu tatuażu przez jakiś czas będzie ci schodziła skóra i będą goić się rany, co nie będzie przyjemne ani ładne. Poza tym robienie na pewno będzie bolało. Moja kumpela niedawno robiła sobie tatuaż na łopatce i mówiła, że ból był ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karieta
Ten ujdzie, ale wydaje mi się, że podczas ciąży może się trochę zniekształcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorce chyba nie o TAKIE przeciwwskazania chodziło, pomarańczowe goopole :P Ja słyszałam, że można mieć alergię na farbę, ale nie wiem, czy to prawda 🖐️ nie ma nic w necie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
Owszem jest ale bardzo mało. Myślałam że może ktoś z was wie coś wiecej. Nie chce tu ludzi takich jak DZIWNA którzy wyrażają swoją negatywną opinię na temat tatuażu... to jest żałosne i nie na moim poziomie. Ja również uważam że są tatuaże które zamiast zdobić ciało skutecznie je szpecą. Jeżeli twierdzicie że normalnym facetom nie podobają sie tatuaże to ja mam nienormalnego i ciesze sie bardzo z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karieta
Skoro chcesz sobie wytatuować całe plecy, oszpecisz się, a nie ozdobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucki Lucek
dlatego zdecydowanie jestem za kolczykowaniem. jak sie znudzi wyciagasz kolczyk i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE TO FORUUUUUUUUUUUUUUUUM
NIE TO FORUM!!! TU POCZYTAJ: http://www.tattooart.pl/forum/ nie ma zadnych przeciwskazan o ile nie masz chorej skory, jakiejs luszczycy czy cos albo alergii na barwnik (najczesciej uczula czerwony reszta bardzo rzadko). albo jak masz cale plecy w pieprzykach to tez nie. i umow sie jak nie bedziesz miaal okresu, to wazne. reszta to juz zwiazane w gojeniem, czyli smarowanie, unikanie moczenia itd ale to pewnei wiesz skoro chcesz zrobic tatuaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
O higienie to wiem wszystko. O przeciwskazaniach tylko troszke więc pytam.A z kąd ja mam wiedzieć czy nie jestem uczulona na tusz? Problemów ze skórą nie mam, pieprzyków ani znamion tez nie. To że tatuaż chcę na całe plecy to nie znaczy że musi szpecic! Wszystko zalezy od wzoru i dopasowania do osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zadnego bolu, tylko lekkie "laskotanie" jesli mozna to tak nazwac, no chyba ze ktos to robi domowym sposobem a nie w profesjonalnym zakladzie. ja mam jeden podobny do tego na zdjeciu a drugi na prawej lopatce tez niewielki, lubie kolorowe tatuaze ale na cale plecy bym sobie nigdy nie zrobila, to troche przegiecie jak dla mnie, ale jesli lubisz.... nie sadze ze sa jakies przeciwskazania, teoretycznie mozesz miec alergie na farbe, ale to sie rzadko zdarza. mozesz zrobic szybki test przed zabiegiem. profesjonalne studia tatuazu dysponuja tez farbami ktore nie powoduja reakcji alergicznych. jesli pojdziesz do profesjonalisty napewno wszystko bedzie OK. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil22
na całe plecy to nie rób, ból jest jak diabli a po za tym trzeba przez 2 tygodnie bardzo uwazac zeby się nie rozmazał, ja tez mam na barku, ale nie duży to dbanie o niego to nie był taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
Rozmazać? Jak to rozmazać? Słyszałam ,że może wyblaknąć albo jak wyjdą strupki to moze sie lekko rozmazać. W jakim innym przypadku moze sie rozmazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
zrób najepierw jakiś mniejszy i zobacz jak się bedzie goił < możesz zrobić element tego dużego >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tatuaz nad koscia ogonowa calkiem spory, to prawda bol podczas robienia jest ogromny ale czego sie nie robi prawda...? prosze nie pisac takich glupot jak ktos powyzej ze schodzi skora... co za bzdury, przez 2-3 tygodnie zanim sie wszystko zagoi beda strupy, tatuaz moze sie rozmazac jesli bedziesz pic alkohol zanim sie wszystko zagoi a wiec pamietaj ze po zrobieniu tatuaze nie pij alkoholu do calkowitego zagojenia sie skory owszem moze wystapic alergia na tusz, tak bylo rowniez w moim przypadku, po dwoch miesiacach od zrobienia tatuazu zaczela mnie strasznie swedziec skora w 1/10 czesci tatuazu i byly tam drobne krostki, pani dermatolog nastraszyla mnie ze jesli to nie minie to trzeba bedzie go usunac..... ale na szczescie spray ktory mi przepisala pomogl i potem wszystko bylo ok nie moge czytac takich durnych wypowiedzi ze tatuaze maja tylko kurwy, dziwki i pewnie jeszcze sami kryminalisci co? tatuaz moze miec kazdy komu sie to podoba i o niczym zlym nie swiadczy a na plecach bardzo mi sie podoba i nie sluchaj tez tych bzdur ze nie podoba sie to jakims facetom bo przeciez robisz to dla siebie i nie obchodzi cie zdanie jakiegoklowiek faceta prawda? a uwierz ze wiekszosci facetom sie to podoba, nie podoba sie osobom o jakichs blednych przekonaniach religijnych..... a wiec rob tatuaz i nie przejmuj sie niczym, robisz go dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminee
no i zgadzam sie w pełni, ja jestem grzeczna dziewczynka, chodze do kosciola itd i co??? a tatuaz mam! zrobilam go bo mi sie to podoba. minie tydzien, gora dwa i tatuaz juz bedzie slicznie zagojony jesli bedziesz o niego dbac:* (polecam natłuszczanie mascią "Alantan Plus" po kazdym przemyciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka75
Mam tatuaż na całe plecy, zrobiłam go będąc po trzydziestce. Mąż zachwycony, córom też się podoba. Cholernie to boli, ale efekt piękny. Co do przeciwwskazań to jest sporo informacji w internecie. Sprawdź sobie krzepliwość krwi. Normalnie idź do laboratorium i kup badanie krwi pod kątem krzepliości. To ważne. Ważne jest też to, żebyś nie była alergikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
Dziękuję tym trzem kobietką, które się na koncu wypowiedziały:P Oczywiście ,że tatuaż robię dla siebie i nie musi się on nikomu wiecej podobac. Też nie lubie tekstów, że tylko dzi**i i ku**y mają tatuaże. To jest żałosne.. Krzepliwość krwi jest u mnie w pożadku. A alergikiem to ja jestem ale na pylki trawy i na bialko ale ze skórą nigdy nie mialam problemów.Nigdy nawet nie miałam pryszczy:P Zresztą robiłam sobie już testy czy przypadkiem nie jestem uczulona na substancje wchodzące w skład tuszu i wszystko bylo ok. Teraz to już tylko zostalo mi wybrać sie do salonu:P Drogie panie a jakie wy macie tatuaże? Acha i jeszcze cos. Nie chce robic jakichś małych niepotrzebnych tatuaży na próbę jak to ktoś nazwał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminee
hmm.... no ja mam taki skromny:) bo nie chcialam sie wyrozniac, nie mały i nie duzy tribal nad pupa:) wazne jest do jakiego salonu sie wybierasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
Szczerze mówiąc to nie podobają mi sie tribale a w szczególności nad tylkiem, bo to jest troche oklepane. Ale jeśli ktoś ma ciekawy wzór to czemu nie, ale wiekszosc lasek ma takie same lub podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminee
no fakt. to juz jest troszke przereklamowane ale tak samo jak inne tatuaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
Nie oszukujmy sie, tribale są najbardziej powszechne zwłaszcza te nad tyłkiem. A ogólnie tatuaże nigdy niz staną sie przereklamowane, zawsze mozna mieć wyjątkowy inny niż wszyscy. Poza tym zmieniają sie techniki tatuazu i wzory, jednym słowem to sztuka, która wciąż sie rozwija.Powiedzieć, ze robienie tatuazu jest przereklamowane to jakby mówic ze malowanie obrazów jest przereklamowane. Takie jest moje zdanie. A co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tatoo jest tragicznie przechodzony:o Co druga małolata taki ma:http://www.sigl.ch/events/Valbella/2003/newy ear/denisetatoo01a.jpg Ale prawde mowiąć jakiś fajny na łopatce to sama bym sobie zrobiła........ale kurde...nie oszepcaj sobie całych pleców! A co jak Ci sie znudzi? Stać Cie bedzie na usuwanie? W mojej opinii zreszta to paskudnie wygląda. Naoglądałaś sie Prison BReak chyba 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też uważam, że tatuaże długo dłuuugo nie wyjdą z mody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×