Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malmala

....Przeciwskazania do posiadania tatuażu....

Polecane posty

Gość Malmala
Wiesz, ja akurat wybrałam taki wzór, który mi się nigdy nie znudzi, który oddaje całą mnie. Rozchodzi sie na cale plecy ale cale nie bedą pokryte tuszem. Liczę się z tym, ze to bedzie na cale zycie. Zastanawiałam sie już 150 razy, bardzo duzo o tym czytałam i jestem w 100% pewna swojej decyzji. Nie sądzę żeby mnie on szpecił, wręcz przeciwnie. Mój partner chociaż jest tradycjonalistą w 100% popiera moją decyzję, wzór też bardzo mu się podoba. Uważam również, że fakt iż tatuaż jest na całe plecy nie oznacza że musi szpecic.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlehurricano
Ja mam na lewej łopatce dość dużego kolibra z długim, powywijanym ogonem (troche jak u feniksa), czarno biały. Zrobiłam bodajże w czwartek, a dzisiaj już mi powoli schodzi z niego wierzchnia warstwa skóry. Czy bolalo? Cieniowanie co najwyżej łaskotało, a robienie linii przy np. ramieniu troche. Myślalam, że będzie dużo gozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Uwielbiam tatuaże,ale jeśli mowa o bezsensownym tribalu w oklepanym miejscu(nad tyłkiem)to mówię zdecydowanie nie.Faktem jest też,że w części dobrych studiów tatuażu w ogóle tribali nie wykonują.Ale Ty pytasz o przeciwwskazania-tatuaż w tym miejscu ma znaczaca wadę-jeśli poważnie zachorujesz i będzie trzeba robić punkcję lędźwiową to przez tatuaż nie będzie mozna tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
littlehurricano -ale goić będzie się jeszcze długo :P Mam nadzieję,że masz specjalny krem do pielęgnacji tatuazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo podoba się moda pin-up i tatuaże. Nie sądzę, że rozsądnie jest wytatuować sobie całe ciało (jak się jest kobietą) ale np. plecki, w kolorze są supersexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star ink tatoo
ludzie , co Wy tu piszecie ???????? nie odradzajcie tak dziewczynie poniewaz to debilizm!!!!!!!! nie lubisz ok , ale daj zyc innym !!!!!!! i co to ma znaczyc tylko nienormalni maja tatuaze ?????????? czyli wieksza polowa swiata to cymbaly , tak ??? KTO SIE NIE DZIARA TEN FUJARA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wielkie fuck off dla ciotowatych smialkow !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminee
człowieku wyluzuj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smolla lipsa
TEż nie moge tego słuchac ze tatuaze maja dz*wki , kryminaliści itd. jak komus sie to nie podoba to nikt go nie namawia zeby sobie zrobil tatuaz , ale niech nie krytykuje innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulaxxx
Od tygodnia mam tattoo i robilam go w studiu. Od 3 dni wyskakuja mi tzw pryszcze wokol tattoo. Nie jestem alergikiem. Okazuje sie, ze taka wysypka to normalka. Mam tylko odczekac niecale 2 tygodnie i powinno zejsc. Wiec ogolnie nie ma przeciwskazan - tyle, ze alergicy musza uwazac. Ja mam na dole plecow bardziej prawy bok i nie bolalo az tak, mimo ze najechal maszynka na zebra - tam troszku boli. Jezeli komus sie nie podoba tatuowanie to niech sie indziej wypowiada, bo temat jest o przeciwskazaniu przy robieniu tattoo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18blondyna18
hejka mam pytanko nigdzie nie moge znalezc w necie na temat przeciwwskazan jezeli osoba choruje na nerki czy moze miec tatuaz....bardzo byscie mi pomogli:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×