Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podkołdernik jadowity

płacic czy nie płacic abonament TV?

Polecane posty

zakłamanie artystów i innych tworców z TV jest aż nadto widoczne. agitowali oni by glosowac na PO sami też zapewne glosowali. PO w swoim programie mówiła o likwidacji abonamentu a teraz jak rządzi PO to oni chcą na siłe od nas za te swoje wypociny zwane misją zapłaty. niech sobie zakodują to wyjdzie prawda o tym czego chca ludzie w TV. żeby jeszcze to bylo na poziomie ale te programy w stylu dubu du - łubu du czy inne powtórki to skandal no i te reklamy...co o tym sadzicie? no i te kominowe pensje dla " gwiazd " w stylu Kamela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinna dziewcynka
hop hop !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hucpon nicpon
to jak z tym abonamentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płace i długoo nie zapłace
Chcę wiedzieć na co konkretnie idzie to "moje" 17 zł miesięcznie.Do tąd przez tyle lat płaciłam:( Teraz od lutego nie płace i nie zapłace ani grosza.Nie będę stać na tej głupiej poczcie z jedyna książeczka której "bankiem" nie da sie wyslać. Nie wiem jak u was a le u mnie poczty fatalnie fumkcjonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby tak
jak nie zapłacisz a wczesniej płaciłaś to Ci wezwanie przyslą, u mnie tak było:-( tzn. w mojej rodzinie bo ja osobiscie NIGDY nie płaciłam :-D Musisz napisac jakies oświadczenie na poczcie dlaczego rezygnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie płacisz
to jakie TWOJE 17 zł idzie w błoto??? nawiasem mówiąc ja płacę na konto z internetowego konta, nie musisz stać na poczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakie konto
bo na poczcie nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasrała mucha Kazi do ucha
zlodzieje! ale kochane PO nie da nas okradac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane PO hahaha
a o podwyzszeniu znacznie akcyzy na LPG slyszalas? za to zaplaca wszyscy a w zasadzie najbiedniejsi jak zwykle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×