Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwaczkakaczka

uczucie dyskomfortu po wytrysku

Polecane posty

Gość dziwaczkakaczka

mam problem... czy to normalne, ze po wytrysku nasienia we mnie czuje pieczenie i dyskomfort?? bardzo nie lubie gdy moj partner konczy we mnie z ww powodu... :o Jak myslicie... dlaczego tak mam i czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie drogie mamy
to chyba nie od samoego wytrysku, moze Cie obtarl, za bardzo szalesliscie ;) ale tak czy siak taka sytuacja nie jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo masz mendy
dlatego piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkakaczka
pytam powaznie !! nie mam grzybkow na 100% i nie od obtarcia bo to jest za kazdym razem moze uczulenie bo tylko jednego mialam i mam faceta juz od kilku lat i wciaz piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkakaczka
mam ten problem juz dlugi dlugi czas a ze czesto uzywalismy kondomow to sie nie przejmowalam przeszlam na tabletki i sie zaczelo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendy to by z wierzchu
piekło, moze masz nadżerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkakaczka
bylam u gina ale nic o nadzerce nie wspominala mnie piecze w srodku, tuz po wytrysku :o musze pojsc jeszcze raz i sie zapytac co to moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli odnośnie infekcji konsultowałaś się z ginem? Pytam bo czasem jest tak że poza tym pieczeniem w środku nie ma żadnych objawów.. To sprawdziłabym opcję tej alergii, tyle że to jest raczej upierdliwe badanie z tego co czytałam - leci się do laboratorium (po umówieniu terminu) niedługo po wytrysku (czyli bez podmywania się niestety). Ale jest tez jeszcze opcja że np. jesteś za mało wilgotna i przy stosunku sie "obcierasz" w środku i potem nasienie Cię podrażnia. Może przetestujcie jakiś żel nawilżający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkakaczka
tak... bylam u gina niedawno i nie mam infekcji ani nadzerki... wiec to nie to :o tez slyszalam o uczuleniu a to bylby problem :o i nie wiem czy mialabym to z innymi facetami i raczej nie bede tego sprawdzala ;) a czy mozna zajsc ciaze jak jest uczulenie bo myslimy o dzieciach kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkakaczka
hmmmm... kurcze nie sadze zebym byla malo wilgotna no ale zel mozna przetestowac... i raczej pojde z tym do gina moze mi powie co robic bo myslalam, ze to przejdzie a tu nic... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on
a tam inc nie wiem.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×