Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinduryndyuuuuuuuuuuuu

napoj kubuś

Polecane posty

Gość pinduryndyuuuuuuuuuuuu

moj maly ma pol roku rowne czy moge dac mu kubusia soczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaahahahahahahhahah
jebnieta jestes czy jaka? ma 6miesiecy i chcesz dac mu kubusia??? popierdolilo cie ostro!!!!!! sa soczki przeznaczone dla dzieci w tym wieku- zawsze jest napisane na opakowaniu( nestle, hip, bobofruit,gerber,bobowita) ja bym przy tym zostala! a ty jak masz naje bane w glowie daj kubusia!!! BIEDNE DZIECKO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl to be
czemu wyzywasz kobietę? no przecież dlatego się pyta, by mu krzywdy nie zrobić, ty jesteś jakaś lafa i omega i wszystko wiesz, nigdy o nic nie musisz pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksdiaocus
o matko widac na tym forum niemozna nic sie zapytac sama jestes pojebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ale skoro ma to dziecko to powinan byc na tyle rozgarnieta zeby umiec rozroznic ssoczek dla dziecka a takiego kubusia ktory wcale zdrowy nie jest:o zreszta ja w ogole jestem przeciwniczka jedzenia dla dzieciw sloiczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gshfgf
umrzec to od tgo nie umrze, ale lepiej nie dawaj mu od małego tych przesłodzonych paskudztw wszystkie te kubusie, danonki, jogurciki słodzone - są tak obrzydliwie przesłodzone, ze gebe wykreca jak się do takiego słodkiego smaku przyzwyczai, to bedzie potem gruby, a żeby poczuc słodki smak, bedzie potrzebował tony cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×