Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mala 24

Co pod sztywny gorset sukni slubnej???

Polecane posty

Gość Mala 24

Witam wszystkie przyszle panny mlode:) Mam sukienke jednoczesciowa z bardzo sztywnym gorsetem. Biust tez mam bardzo maly.Boje sie ze sukienka moze sie nie trzymac dobrze. jaka bielizne powinnam zalozyc?prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz nie zakładać żadnej, suknia powinna być tak dopasowana, że nie spadnie :) Jeśli będzie inaczej po prostu wybrałaś beznadziejny salon. Jeśli chcesz powiększyć biust to powiedz, żeby ci wszyto poduszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam idealnie dopasowany gorset, dodatkowo wszyte poduszki iwszystko bylo na swoim miejscu, nic sie nie zsuwalo ani nie gniotlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam identycznie, ale nie ma problemu, suknia jest idealnie dopasowana, pod spodem mam tylko gładki stanik z paskami żelowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 24
No wlasnie bede miala wszyte poduszki. Ta babka co mi ja sprzedawala to mowila zebym sobie kupila biustonosz i zapewniala mnie ze suknie bedzie dopasowana idealnie ale jednak nie ufam jej do konca bo bylam na paru slubach ,gdzie pannie mlodej odstawal gorset od biustu a to nie wyglada ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 24
Lara 27 mam pytanie,jaki masz tem biustonosz,za jakimi paskami silikonowymi? chodzi ci o szelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 24
Lara 27 jaki masz konkretniej ten biustonosz?? Z silikonowymi szelkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 24
Ale ja wtedy mialam biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 24
Do przymiarki dopiero ide 2 tygodnie przed slubem,bo jestem aktualnie za granica,wiec dlatego tak panikuje,ze cos moze pojsc nie tak z sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszystkie mierzenia lepiej jakbyś miała już bieliznęm którą założysz na slubie. Wtedy nie ma mozliwości by Ci coś odstawało. Kupiłam zwykły stanik pod sukienkę gorsetową, bez ozdób, zwykły prosty Atlantic EBR - 050, odpina się paseczki, po bokach sa tasiemki silikonowe i dobrze trzymają. Ważne jest byś miała odpowiedni stanik tzn ten sam co na slubie bo wtedy jest pewność, ze właściwie uszyją gorset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 24
I wlasnie tak tez mi mowila a babka z salonu,zebym na przymiarke miala juz stanik.Dobrze ze mi napisalas o tych silikonach to bede szukala takiego zeby lepiej trzymal.Moze nawet zagladne do Atlantica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam te body do głębokich dekoltów i mocno wyciętych pleców: https://bilbetteoutlet.eu/produkt/body-ze-stringami/ Body mają specjalistyczne wycięcia na dekolty, skrojone są z delikatnych oddychających materiałów. Świetnie dopasowują się do ciała, a usztywniane miseczki utrzymują biust na swoim miejscu. Serdecznie polecam przy mojej sukni bez pleców sprawdziły się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×