Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alesandryczka

Alessandro....odżywka do paznokci !!!!!

Polecane posty

Gość alesandryczka

hej, czy ktoras z Was uzwyala tej odzywki? moze slyszala cos o niej czy dobra? i ktora dokladnie bo jest ich pare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaFi
Witam , ja uzywam odzywki NailTek i jestem bardzo zadowolona jest ona szybka i efektywna w swoim dzialaniu . Mialam bardzo zniszone paznokcie , rozdwajaly sie .Polecam jeszcze raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
polecam tą z wapniem lub aloesem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czy ktoras z Was uzwyala tej odzywki? \" tej, czyli której, bo jest ich sporo. Chodzi Ci o jakąś konkretną? czy zbierasz opinie o różnych? Wiesz, wszystko zależy jaki jest stan Twoich paznokci i czego oczekujesz po odżywce. Ja używałam tej: http://www.sklep.alessandro.pl/go/_info/?id=478 Express Nail Hardener I szczerze POLECAM! Mam kruche paznokcie, słabe, rozdwajają się. Po 2 tyg stosowania tej odżywki zauważyłam ZNACZNĄ poprawę. Paznokcie zrobiły się mocniejsze, twardsze, nie rozdwajały się. Ale trzeba stosować tak jak jest napisane w \'instrukcji\'. Tzn. myślę, że to dużo jednak daje. Teraz znowu są w opłakanym stanie :O Więc znowu zaczynam kurację :) Przez prawie 2 mce były efekty, po stosowaniu przez 3 tyg. Odżywki dość drogie, ale warte polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesandryczka
hej wlasnei ja kupilam zaczynam od dzis..ale instrukcji nei mam po pl...czy moglabys mi napisac dokaldnei jak nalezy stosowac? bo ja szczerze nei wszystko zrozumialam;/niestety nie znam za dobrze jezykow..a pazurki mi sie straaaasznie rozdwaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie male pytanie
ja uzywalam sally hansen na okropnie zniszczone paznokcie obgryzane teraz mam piekne paznokcie bylam na malowaniu paznokci u kosmetyczki to mowila ze dawno nie miala takich paznokci sa mocne ladnie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia345
do mam takie małe pytanie możesz podac dokładnom nazwe tej odzywki bo z tego co wiem jest ich kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×