Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23latka.

pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość 23latka.

czy zdecydowałybyście się na seks po roku bycia z facetem,który was kocha,raczej sie nie kłócicie ale tez po takim czasie nie ma wspolnych plnaow typu-małżeństwo wspolne mieszkanie(bo i tez nie byłoby teraz mozliwosci)ale nie bałybyście sie że stracicie dziewictwo a jak wam nie wyjdzie nikt was nie bedzie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nikt nas ma nie chcieć
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka..
a czy facet na 1 spotkaniu od razu pyta czy jestes dziewica czy nie? ;]]] trochę rozsądku. i gratuluję wytrwałości.. i jesli chcesz to to zrób. to tylko Ciebie zmieni, nie bedzie miało wpływu na facetów. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latka.
dzięki:) raczej sie tym nikomu nie chwalę:p pewnie i tak nikt by nie uwierzył nie wiem dlaczego robię z tego takie halo skroo to nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok czasu i nie doszło do seksu? Dla mnie to dziwne... A myślałam, że ja konserwatywna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jellla82
ja uważam że jeśli nie chcesz z nim nic plaowac to moze wstrzymaj sie z tym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka matyldaaaaa
nie ja bym sie nie bala...rok czasu to jednak mozna zaufac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do seksu trzeba
myśleć o ślubie??? jakieś chore to. nie, nie bałabym się, poszłabym do łóżka znacznie wcześniej. póki co jestem z moim pierwszym partnerem, ale takie podejście miałam i wtedy, kiedy byłam dziewicą. Dorośli ludzie nie mają po co zwlekać z seksem, a dzieci, ktore musza najpierw 'chodzic' ze soba 2 lata, lepiej zeby sie w ogole za niego nie brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latka.
to nie o to chodzi ze nie chce,kocham go,wiem ze on mnie tez ale nigdy nie poruszylismy tematu wspolnej przyszłosci,teraz to wogole nie wchodizłoby w gre,oboje studiujemy i jestesmy na utrzymaniu rodziców,jak rozmawiamy mowimy o sobie czasem w czasie przyszłym ale zadnych plnaów,chyba ze to jeszcze za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latka.
też bałaś się? a myślałaś o tym czy bedzicie razem?czy to sie nie skonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak każdy rozważał co będzie w przyszłości, to ludzie w ogóle by seksu nie uprawiali :) Ja zawsze miałam takie podejście, że seks będę uprawiała z facetem, którego kocham i któremu będę ufać. Dziewictwo straciłam jak miałam 19 lat z moim pierwszym chłopakiem po pół roku bycia razem. Rozstaliśmy się po 1,5 roku ale nie żałuję że z nim miałam ten pierwszy raz. Po prostu rób co czujesz i żyj chwilą, nie myśl o przyszłości. Jeśli teraz się kochacie i jest wam dobrze ze sobą, to tylko się cieszyć, seksem także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×