Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tetley herbatka

Owulacja ciąża itd... włazić

Polecane posty

Gość tetley herbatka

mam pytanko. w sumie nie za bardzo się w tym orientuję. Ciagle an forach czytam o ciazy, owulacji itd. chce zapytac co to ta owulacja (tylko prosze was piszcie normalnym językiem a nie słownikiem doktorków) i czy w owulacji mozna zajsc w ciaze, przed czy po. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja- jest to wydostanie się dojrzałej komórki jajowej z jajników do jajowodu.W ciąże mona zajść w 2 dni przed owulacją i 2 dni po(bo tyle żyje komórka jajowa).A 2 dni przed- ponieważ plemniki też żyją jakiś czas:)i poczekają sobie grzecznie jak komórka dojrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetley herbatka
bo wlasnie kochalam sie z chlopakiem przed owulacja jeden dzien, minelo poltora tygodnia od stosunku. miewam bolenosc jajnikow i macicy, nie wszystko co smakowało mi wczesniej smakuje mi nadal. Czy to mozliwe ze mogę odczuwac takie oznaki ciazy po dwoch tygodniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetley herbatka
proszę pomozcie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetley herbatka
hallo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88
to może być ciąża ale nie musi. Może po prostu za bardzo się stresujesz i stąd te zmiany w organizmie (wiesz, coś w stylu ciąża urojona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88
a oznaki ciąży mogą być już po 24 godzinach od zapłodnienia, w zależności, jak Twój organizm reaguje na wszelkie zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetley herbatka
nie wiem co mam robic, najlepiej zrobilabym teraz test, ale boje sie ze po raz kolejny wyrzuce w bloto pieniadze:/ wole odczekac jeszcze jakis czas i wtedy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetley herbatka
mloda88 jakie objawy moga byc po tak krotkim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetley herbatka
mloda i jak?? jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×