Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tygrysek76

szukam nieskrępowanej do pogadania

Polecane posty

Gość bardzo zazdroszcze
o czym chcesz pogadac? ze mna mozesz o WSZYSTKIm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
Inga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek miło mi chciałem pogadac dlaczegi kieby pieszcze kobiete jezykiem i ma orgazm to własciwie nie można jej utrzymac całym ciałem rzucac czy cos nie tak jest wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwinta na tercję
co? Napisz to zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
Witaj Krzysku...powiem szczerze ze ja podczas orgazmu tez tak czesto mam... identyczna sytuacja...sama nie jestem wowczas w stanie zapanowac nad wlasnym cialem...takie silne orgazmy miewam glownie po bardzo podniecajacej grze wstepnej...dla kobiety poczatkowo taki silny orgazm jest taki wrecz...hmmm...dziwny.... ale potem czuje sie cudooooownieee...bosskoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego kiedy pieszcze kobietę językiem i ma orgazm ciężko mi utrzymać jej ciało rzucia biodrami na wszystkie strony to az dziwnie wygląda czy to normalne przy orgazmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada jak trzy śmierci
No pewno, że normalne, czy Ty w podstawówce jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
moj mezczyzna tez wtedy probuje mnie przytulac i obejmowac mocno ale to nie jest takie proste wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz Inga zaczalem sie zastanawiać bo to nie są lekkie ruchy ale całe ciało się wygina i rzuca no i dziwne jest to ze zaraz zaczynam znowu prace jezykiem i za pare minut jest to samo i wogole nie słabszy orgazm szkoda że tak szybko dochodzicie do orgazmmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
ale to tylko swiadczy o tym jak cudownie Twojej kobiecie z Toba :-) ja dopiero z moim obecnym partnerem pierwszy raz przezylam cos takiego bo jest mi z nim naprawde bosko...Z tym ze szybko dochodzimy do orgazmu to niekoniecznie sie zgodze bo roznie z tym bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy jest dosyćszybko drógi jeszccze szybciej dopiero trzeci juz sie ciutke wydłuza ale musze być bardziej delikatny bo wargi już sa wrazliwe i łechtaczka więc musze być bardziej delikatny ale ogólnie macie szybciej jak facet orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
Tygrysku ,ale nie generalizuj tak bo przeciez wiele kobiet ma naprawde duze problemy z osiagnieciem orgazmu...skoro Twoja partnerka ich nie ma to tylko powinienes sie cieszyc z tego bo dla kobiety orgazm to cos zupelnie innego niz dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy pieściłem łęchtaczke u kobiet zaweze miały orgazm wszytkie jakie miałem ale przy stosunku samym juz nie było tak łatwo dlaczego czy taki od jezyczka przez po lechtaczce jest wam latwiej osiągać niż przy stosunku od penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
u mnie lechtaczkowy orgazm-od pieszczenia jezyczkiem lub nawet dlonia -przychodzi o wiele latwiej niz podczas stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem...od rana macie tylko jedne myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle podczas stosunku to chyba ciezko długo musisz czekac na niego i wtedy musza byc szybkie ruchy czy wolne ? i jest lepszey od lechtaczkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
ciezko ale oczywiscie nie jest to niemozliwe bo nie ukrywam ze dosc czesto mam orgazm podczas stosunku nawet bez uprzedniego pieszczenia lechtaczki...najczesciej podczas szybkich ruchow bo generalnie wole szybszy seks...dla mnie osobiscie orgazm lechtaczkowy jest bardziej przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawało mi się ze to pochwowy jest bardziej przyjemy to mnie zaskoczyłas ale ciezko wykonywac ruchy peniesem kiedy masz orgazm bo ruszasz pewnie całymi biodrami czy podczas stosunku już tak nie reaguje ciało i mozesz zapanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
ja osobiscie zdecydowanie wole lechtaczkowy ale to tylko moja subiektywna opinia...podczas stosunku orgazm u mnie wyglada juz inaczej i az tak bardzo moje cialo nie szaleje aczkolwiek tez taki orgazm mam dosc silny...generalnie jak juz mam orgazm podczas stosunku to partner musi przestac sie we mnie poruszac tym bardziej ze nie jest to juz wtedy latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z obfitym wytryskiem wstydze sie przed kobieta kiedy zaczynam tryskać to dosłownie jak z pompy nie moge nad tym zapanowac skad takie ilości spermy.Krepuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
wiesz mysle ze nie ma sie czego wstydzic bo tak jakby nie masz na to wplywu ...Jedni maja obfite wytryski inni mniej obfite i tyle...w kazdym badz razie czego tu sie krepowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
:-) milo mi...a ze swoja partnerka nie potrafisz po prostu szczerze i otwarcie rozmawiac na takie tematy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie teraz nie kiedyś miałem dziewczyne która wszystko lubiala a teraz tak nie ma i moze mi tego brakuje.Chciałbym Cie kiedyś osobiscie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
a moze tak tylko Ci sie wydaje ze z Twoja obecna dziewczyna nie da sie o tym porozmawiac...probowales? bo wiesz...nawet jesli jest niesmiala to takie rozmowy sa potrzebne...my najczesciej po cudownym seksie gdy lezymy przytuleni rozmawiamy sobie na takie tematy..tak wlasnie na luzie i bez skrepowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zazdroszcze
szczerze mowiac NIE...chce byc z nim i TYLKO z nim...ma swoje wady ( ale kto ich nie ma ) ale tak bardzo mi na nim zalezy....od kiedy jestesmy razem w ogole nie mialam takich mysli zeby byc z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×