Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam owsik w nosie

dla mojego pyszczka - c.d.

Polecane posty

Gość mam owsik w nosie

kochanie witaj ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie tu jestem
moze stad nie wyrzuca? kurde,bez sensu,szkoda ze nie pomysla o ludzich ktorzy nie maja innej mozliwosci zeby ze soba pogadac no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
ja jeszcze raz tam stworzylam topik stad zmieniony nick,ale tam chyba widze najpredzej wywalaja-licho nie spi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
MOZE KTOS SIE WKURZYL JAK NAPISALEM ZE JESTEM NIE DO RUSZENIA hehehe ale mam to gdzies, jak nas wywala to zaloze nowy i dam znac ok ? ;-) kocham Cie malenka :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
moj kicius waleczny widze-bardzo mi sie to podoba:) Mi tez jak na czyms zalezy to walcze do upadlego-czasem jednak jestem babka z jajami heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
czasem... ;-) i fajnie ;-) wiec na czym nasza rozmowa stanela skarbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
widzialam ze dzis chyba nigdzie na kafe nie pisales-czyzbys dzis mial zamiar byc "grzeczny' kochanie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
dokladnie:classic_cool: dzis jestem grzeczny :P raczki na koldrze a Ty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
nie wiem na czym stanela ale idzie dalej jak zawsze:) w sumie szkoda ze skasowali bo chcialam sobie zapisac nasza rozmowe zeby miec na pamiatke;/ niedobrzy ludzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
juz nie tyrasz grubych lasek hehe?;) Kotek porzadnieje:classic_cool: ja tez jestem grzeczna z raczkami na kolderce:) Dzis jestem bardzo grzeczna i bardzo pracowita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
zrob sobie kochanie printscreena i wklej do worda, bedziesz widziala nasza rozmowe. wiesz jak to zroibc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile wy macie lat? a moze schizofremia? z meila nie umiecie korzstac? to oblesne co by tak sie na publike wystawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
no normalnie zapisac,ale tamtej juz i tak nie bedzie;//szkoda..O,widzisz kotek-juz nas ktos pojechal hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
umiemy korzystac z maila,ale tu sie szybciej pisze:) i jestesmy zdrowi tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
wyjdz stad - sam spadaj !! nie rozumiesz ze ja nie moge korzystac z maila ani gg ani tlenu ani innego komunikatora ? to firmowy laptop i jakos chce pogadac z moja kobieta jak ci nie pasuje to wypad, ale uwierz ze nie bedziemy plakac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bym padla jak by moj facet takie erzeczy wypisywal.. jak dzieciaki 15 letnie. Bawta sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
wow,Misiu,ale jestes ostry:) Ale mi sie to podoba:) Kotek,a maila rzeczywiscie niemozesz pisac? to kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
dlaczego bys padla? Bo pewnie jestes sama i nam zazdroscisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
skarbie nie przejmuj sie, i tak jestesmy anonimowi a ze mozemy tylko tak pisac to piszemy a nikogo nie obrazamy wiec niech sie odpierrdola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
w ogole to nie jestes tu mile widziana wiec badz uprzejma opuscic ten topik.do widzenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
pewnie,mi tez to wisi:) nikt nas nie zna hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
niestety nie moge uzywac maila bo mi zablokowal admin :/ trudno ale jakos w ten sposob chociaz ;-) i co moje kochanie zamierza robic przez druga czesc dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
misiu mam do Ciebie pytanko w ogole.Czy ten nasz gosciu jest taki ze wybrzydza jak ktos pisze prace,kaze kasowac,pisac od nowa bo mu sie nie podoba itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
nie wiem jeszcze,na razie wreszcie znow wzielam sie do roboty tylko sie tak zastanawiam wlasne czy on nie bedzie wybrzydzal-slyszales cos moze o nim?bo ja nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
raczej nie, lol nic o tym nie mowil raczej sie nie wpieprza do pracy, byle by byla pisana na temat a taka przeciez piszesz prawda kochanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
aha,to mnie uspokoiles): Tak,na temat,choc juz tez sama nie wiem co pisac w 3 rozdziale.Musimy sie wziac za to,byloby super jakbysmy razem sie bronili hehe:) bys mnie za raczke trzymal,a ja Ciebie:) Gotujesz obiadek czy Twoja babcia gotuje? Co masz dobrego? Ja mam kluseczki z miseczki,smazone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
a ja dzis kotleta mielonego :-p w myslibporzu sklepy pozamykane, normanie zadupie :P bede powoli spadal bo chce troszke pomoc w kuchni babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
kurcze,kotek,podoba mi sie to klikanie:) Jak bedziesz w pracy odponiedzialku to od razu zaloz dla nas jakis topik i bedziemy sobie tam pisac jak znajdziesz chwilke cio Ty na to?:) Dzieki temu tak bardzo Cie czuje,to jest takie slodkie.Jestes tam a jednak blisko,przy mnie:D to takie piekne:) Dzisiejsze Twoje smski tez byly slodkie:) Uwielbiam jak taki jestes:)KOCHAM CIE WIESZ?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam owsik w nosie
trzymaj sie kochanie moje, bede Ci pisal sms w trakcie dnia ;-) Kocham cie puszczek malenki :*:*:*:* mysl o mnie !! CALUJE NAMIETNIE :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja madzienka
OK,JA UCIEKAM JESC.BUZIACZKI I DO POZNIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×