Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilerr

weteranki mody pomozcie mezczyznie

Polecane posty

Gość kilerr

chce kupic sobie koszule z krotkim rekawem w pomaranczowe piponowe paski no i zastanawiam sie jaki dokupic krawat czy jednolity:pomaranczoweya mzoe jakis inny odcień? a moze w paski albo jakies inne wzorki? jakie akcenty kolorystyczne powinny przewazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszuli
z krótkim rękawem nie nosi się krawatów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilerr
no ale to jest chrzest jestem ojcem chrzestnym, musze wyglądac elegancko a prawdopodobnie bedzie cieplo wiec nie zaloze koszuli z dlugim rekawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszuli
pamiętaj, ze koszula z krótkim rekawem nie nadaje się na oficjalne spotkania, mężczyzni chcący wyglądać oficjalnie nie mają dużego wyboru, tu pasuje tylko koszula z długim rękawem koszule z krótkim rękawem są dobre na spotkania niezobowiązujące i nie nosi się do nich krawata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszuli
jeśli to chrzest to odbędzie się w kościele, w kościelnych murach zawsze jest zimno, użyj dobrego antypersirantu i dasz rade w długim rękawie, oczywiście do tego garnitur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tak nie przesadzajcie
nie trzeba się tak dostosowywac do wszystkiego wypada, nie wypada kwestia tego jak się w danej rzeczy wygląda na pewno nikt nie zauważy, że do koszuli z krótkim rękawem krawat nie pasuje :O bo mało jest takich znawców mody, ile ludzi tyle opinii moim zdaniem pasuje, tylko dobrze dobrany na Twoim miejscu kupiłabym jednolity krawat, może byc pomarańczony, ale pewnie pasowałby także jakiś kremowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz być elegancki
załóż koszule z długim rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
na oficjalne spotkania nie wypada zakładać koszuli z krótkim rękawem!! Zwłaszcza w takich kolorach Oo alternatywą dla klasycznej elegancji może być t-shirt z krótkim rękawem, ale na niego marynarka od garniaka! jesli chodzi o spodnie - dobrze skrojone jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem moje zdanie
a ja radziłabym raczej biała koszulę np. w czarne paski, wiem wiem chcesz w pomaranczowe, ale trudno wyobrazic mi sobie dobór NAPRAWDE odpowiedniego krawata ;) także do tej koszuli kup sobie zwykly czarny krawat, bądź czerwony :) albo inaczej: czarna koszula, czerwony bądź bialy krawat jesli koniecznie chcesz pomarancz, to kup czarna koszule plus pomaranczowy krawat i tyle :) mam nadzieje ze pomoglam. i olej co inni mowia, wg mnie krotki rekaw jest ok, tylko ujednolić wtedy kolor ciuchow :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety to prawda z tymi długimi rękawami... Elegancki facet nawet przy 40-stopniowym upale powinien mieć koszulę z długim rękawem. :) Miałam wykłady na ten temat, więc wiem, co mówię. ;) Ale myślę, że na chrzest krótki rękaw jak najbardziej pasuje. A jeśli chodzi o krawat to polecam jednolity, żeby nie było "zamieszania" w Twoim stroju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×