Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adcszczczmomomkidcnjacnf

1 raz i zabezpieczenie..

Polecane posty

Gość adcszczczmomomkidcnjacnf

niedlugo będzie moj pierwszy raz. prezerwatywa+ nieplodne dni + przerywany stosunek. jaka jest szansa, ze jednak jakims cudem bede potem w ciazy?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
proponuję szklankę wody....zamiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
zamiast seksu? czy masz na mysli,ze panikuje na zapas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szansa raczej jest mala!! pamietaj o nawilzeniu, ale jezeli bedziecie uzywac gumek, to niech to bedzie lepiej nawilzacz na bazie wody!! (ewentualnie slina!) Oliwka i wszystkie inne "tluste rzczy" moga spowodowac rozpuszczenie sie gumki !! powodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
a slyszalam,ze jak jest 1szy raz, to moze pęknąć, bo bedzie opor, bo ciasno.... prawda to?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój z pierwszym razem , teraz dziewictwo jest w modzie;) A powaznie to najlepiej brac tabsy , tylko musiałabys je z miesiac pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
myslalam o 72h po, ale podobno to mocno hormonalne, duzo psuje w organizmie.. i jest za 70 zł, i na recepte;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
nie,po 1szym razie, potem zainwestuje w tabsy..zly pomysł? teraz juz nie zdaze, skoro musi byc mc.. a mi zostały 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu 2 tygodnie? Podejdz do tego poważnie , kazdy seks moze zakonczyc sie ciążą, a tabsy PO to ruina dla organizmu , tymbardziej ,ze jestes młodziutka pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
21.. bo wtedy jade gdzies z chłopakiem,no i chcielismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twój pierwszy raz , powinien byc chyba idealny ,a nie jakis przerywany i to jeszcze z obawą ,ze zajdziesz w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabsy miesiąc
chyba żartujesz.... ja wzięłam pierwszą tabletkę i nastepnego dnia się kochaliśmy... a w ciąży nie jestem oczywiście uzyjcie dodatkowo globulek albo żelu czy tam kremu intymnego, mi moja ginekolog dała parę próbek, jednak dla mnie najlepszym nawilzeniem jest języczek mojego chłopaka ;) wyjedziecie gdzieś, bedzie pośpiech, więc lepiej uważajcie, bo pewnie jesteście młodzi a wtedy o dzidziusia nietrudno... udanego seksu zyczę ;) dodam, że nasz "pierwszy raz" niewiele miał wspólnego z penetracją, wiecej było śmiechu, potem przez kilka nastepnych krwawiłam, dopiero ok. 100 razu było super, ale to indywidualna sprawa ;) nie chcę straszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
jestem taka,ze nawet z tabletkami bede schizowac, wole przerywany teraz... bedzie dokladnie w nieplodne dni - zaraz przed okresem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeejqqqq
:O wbrewe temu co te na górze ci piszą, w ciążę tak łatwo się nie zachodzi, kiedyś się przekonasz. dni niepłodne i gumka spokojnie wystarczą. ja też miałam spore obawy...że to za mało itp. - teraz seks uprawiam regularnie w prezerwatywie (kupuj w aptece, dobre marki, nie pękną)...w czasie okresu kochamy się bez i ciąży jakoś jeszcze nie noszę. spokojnie, nie panikuj, jakby gumka miała pęknąć, to dopiero wtenczas pomyślić o tabletce PO (niech to Cię uspokoi, że jest taka opcja). gumki jest dobrze użyte są tak samo skuteczne jak tabsy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
he he, nie strasz ;P nie bedzie pospiechu, bedzie romantycznie, dlugo, na spokojnie; jedziemy na 3 dni, sami. w tabletki zainwestuje jak zaczne regularne wspolzycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
jeeejqqqq - on mowi, ze najlepsze sa extra safe durexa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeejqqqq
my też używamy durexa, ale typu nie znam, coś tam z xl :D:P. jeśli po stosunky wyjmie prezerwatywę ze swoim nasieniem w środku (tak będzie na 99,9%) to nic się nie martw. poza tym tabsy to też spora ingerencja w gospodarkę kobiety i masa ubocznych skutków, jeśli nie w trakcie to po...choćby niewiadomo ilu ginów Ci j dobiero. a T\tym bardziej jeśli on nawet w Tobie nie skończy, to już w ogóle nie widze powodów do obaw. tym płynie przed wytryskiem są plemniki, ale nie u każdego mężczyzny są one wstanie zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabsy miesiąc
ja kocham się ze swoim raz na tydzień, a tabsy mam ;) biust się lekko powiekszył, a i miesiączki mniej bolesne i nareszcie krótkie :) z moim chłopakiem mieliśmy wiele schiz, że jestem w ciąży itp. (wtedy jeszcze nie miałam tabletek), czesto niestety nas ponosiło, ale szczęście się nas trzyma ;) w każdym bądź razie pamiętaj, że plemniki to nie Rambo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadsdadfazgfsfcsfc
dziękuję Wam wszystkim :-) I wierzę, że dzidziuś zjawi się dopiero za jakies 4-5 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabsy miesiąc
my też pare razy użyliśmy prezerwatywy, ale mi bardzo przeszkadzały i już wolałam ryzykować i kochać się bez... nie dość, że żeby założyć gumkę to trzeba przerwać pieszczotki to jeszcze się czasem zsuwała (wiem, technika czyni mistrza, ale nam się nie chciało czekać ;) ), no i czuć ten lateks, mój chłopak uzywał tych durexów zwiększających doznania, zawsze mi się z tego smiać chciało :D. W każdym badź razie ja muszę czuć ciepełko w środku,po prostu czuć, że jest we mnie. Ale do wszytskiego się można przyzwyczaić, a my pewnie jesteśmy nadwrazliwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabsy miesiąc
Zyczę namietnej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeejqqqq
ja niestety/ może stety nie czuję żadnej różnicy między seksem w gumce a tym bez (bez się kochamy zawsze jak mam niepłodne dni - dziecko nam ewe nie straszne, ale jak się okazuje i ta metoda czasem działa:p bo ciąży na razie i dobrze- nie widać:). miłego bzykanka...tylko tak w sekrecie Ci powiem, że seks jest okrutnie przereklamowany i to żadne wielkie halo - ale musisz się o tym sama przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingus_ludojad
bo masz kiepskiego partnera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku...hihi
Ja też nie lubie gumek... mój chłopak z resztą też... seks jest najlepszy przy bezpośrednim kontakcie... biore tabletki i jakoś nigdy nie shizowałam że zajde... od pierwszej tabletki się kochałam bez niczego innego... jak wcześniej używałam gumek to tak samo, czy dni płodne czy nie i tak się kochaliśmy bez niczego innego... ja poprostu mimo że mam 20 lat nie boje się ciąży... nawet bardzo chciałabym mieć dziecko ale zdaje sobie sprawę że na razie nie miałabym je za co utrzymać więc wole się zabezpieczać... a tabsów tak naprawde nie lubie... wolałabym coś innego ale nie bardzo jest co innego wybrać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×