Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winning_woman

POTRZEBNA ZMIANA STYLU !!!

Polecane posty

Gość winning_woman

Od paru ładnych lat jestem miłośniczką clubbingu i do tej pory ubierałam się głównie zgodnie z trendami obowiązującymi na parkietach dyskotek(cekiny, blyskotki, złoto,nawet biale kozaczki mialam - o zgrozo !) Teraz wszystko to wydaje mi się strasznie tandetne i kiczowate, ale nie bardzo wiem, jak powinnam się ubierać, żeby nie wyglądać jak tania lateksiara, a jednocześnie zwracać na siebie uwagę i wyróżniać się z tłumu. Myślę o zmianie stylu na bardziej szykowny, klasyczny i elegancki, bo w przyszlym roku zaczynam studia magisterskie i do tego czasu chcialabym mieć już za sobą pełną metamorfozę. Czy możecie polecić mi jakieś w miarę tanie sklepy, w których znajdę coś odpowiedniego? A może macie jakieś zdjęcia dziewczyn ubranych niebanalnie i z klasą? Pomóżcie, proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jakoś tak
skoro lubisz (lubiłaś) wyróżniać się w tłumie i 'błyszczeć' ;) to napewno nie zmieniaj się nagle w szarą mysz w nudnej garsonce lub bluzie i dżinsach... Mi osobiście podoba się tego typu styl http://www.allegro.pl/item355906776_elgancki_satynowy_zakiet_roz_s_36.html choć ta modelka jest zbyt porozbierana a ciuchy błyszczące, mówię ogólnie - klasyczna elegancja w seksownym wydaniu i ciekawe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zrozumiałaś co robiłaś źle:)Teraz najważniejsze, żebyś nie starała się podążać za modą, bo się pogubisz.Spróbuj powzorować się na Kate Moss.Nawet jeśli nie podoba Ci się jej styl, bo jest bardzo nonszlancki, popatrz na połączenie kolorów i elegancję w dżinsach. Co do zdjęć, polecam blogi facehunter'ów.Dużo można się z nich nauczyć.Przykładowy : http://www.hoyfashion.co.uk/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_W
No nie te buty to ohyda ! Jak dla striptizerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraMore
Może potrzebujesz metamorfozy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×