Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jakas see

ile kosztuja okna pcv-ma ktos rozeznanie

Polecane posty

Gość Martynaxx
Jakiś czas temu wraz z mężem mieliśmy podobny problem. Szukając informacji dostępnych w internecie trafiliśm na artykuł http://www.patentowa.pl/sprzedaz-i-kupno-okie n/ na którym znaleźliśmy konkretne informacje Pozdrawiam oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam okna z Oknoplusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PCVki są tańsze od drewnianych, ale wyglądają słabiej moim zdaniem. Jak zamawiałam okna z firmy www.famix.pl to postawiłam na drewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Mr
Ja natomiast w Warszawie mogę Ci polecić abyś najpierw sprawdził najlepsze rozwiązania od firmy Anex Okna. Świetna obsługa, duży wybór modeli w ofercie (jedynie sprawdzonych producentów z dobrymi warunkami gwarancyjnymi oraz aprobatami technicznymi ITB). Na pewno mają przystępne cenniki i co ważne sama realizacja zamówienia jak i montażu została zrobiona porządnie. Dlatego myślę, że warto abyś się z nimi skontaktował. Nie zawiedziesz się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyliście może w http://bros.poznan.pl/ ? Firma Bros z Buku pod Poznaniem jest producentem, może nawet słyszeliście o niej. W swojej ofercie posiadają wysokiej klasy okna PCV oraz drzwi zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Jak dla mnie jedne z najlepszych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić moje okna Swissform od OknoPlus. Kupiliśmy sobie do domu takie pcv w Lublinie na Diamentowej. Dobra obsługa ze strony pana Daniela, konkretne podejscie okna dobrane takie jak miały być bez błędów w rozmiarówce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huberrtos

Też mamy okna PCV u siebie i w zupełności wystrarczają. Są z nami już ładne pare lat i póki co spisują się dobrze. Cena też była bardzo konkurencyjna. Szukaliśmy czegoś co będzie sprawdzone, a zarazem nie nadszarpnie naszego budżetu na maksa. W ostateczności postawiliśmy na firmę Drutex i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk34

Mi z kolei okna przesuwne montowali panowie z BIMM. Bardzo fachowo i solidne, a same okna, które tam kupiłem są naprawdę dobrej jakości. Sprzedają okna firmy Vertex o ile dobrze pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzajów okien PCV jest wiele więc warto najpierw zastanowić się jaki model dokładnie wybrać. Ja kilka lat temu zamówiłam z www.kada.slupsk.pl okna Wood Look. Posiadają zalety okien PCV i piękny, tradycyjny wygląd okien drewnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc90

nie da sie jednoznacznie pwoiedziec ile kosztuja, sa rozne ceny. ja jestem zwolenniczka okien aluminiowych... polecam www.inter-house.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj

Aluminiowe od OknoPlus mam z Myszkowa dobierane. Działają zgodnie z przedstawioną specyfikacją, więc nie musisz stawiać tylko na gotowce. Do salonu najlepiej się zgłoś. Zostawiam ci numer do mojego konsultanta Pana Piotra 792 566 952. Nic nie płacisz za konsultacje i są na pewno szybsi od konkurencji, nawet pod kątem montażowym, bo testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remekkx

Aluminiowe okna są super, ale to duży wydatek, dlatego u nas są plastiki. Iglo light drutex - dobra opcja, uważam, że warto wziąć pod uwagę ich produkty. Mają dobre parametry, nie są drogie, co więcej wybór kolorów jest duży, także można dopasować okna do dach, elewacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam okna z ukrytymi zawiasami, całkiem nieźle wyglądają i znacznie lepiej chodzą od moich starych PCV trzykomorowych. Dwu kolor wybrałem w Okno Prim. Salon z autoryzacją producenta OknoPlus, więc faktycznie zamówienie przebiega w warunkach premium bym powiedział. Nie wiedziałem wcześniej, że plastiki w tylu kolorach ogólnie można zamawiać. Jak masz jakieś specyficzne założenia aranżacyjne do budownictwa energooszczędnego to też ci pomogą. W tym salonie we Wrocławiu pytaj o panią Gosię, albo i Izę, bo fajne babki i doradzą dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinn

Mam dobre doświadczenia ze stolarką oknoplusa. Brałem w Okno Primie wrocławskim przez panią Gosię. Uczciwe warunki, umowa podpisana, wsparcie projektowo-montażowe, ogólnie co chcesz i na czym ci zależy to znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×