Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

- tabletki i strach

Polecane posty

Gość zmartwionaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zaczęłam 3 opakowanie tabletek, zdecydowałam się kochać z moim facetem bez prezerwatywy-tylko tabletki. Nie kazałam kończyć mu we mnie, więc wyciągał. Po tym dniu przez 3 dni bolał mnie brzuch, dlaczego?? Nigdy po stosunku mnie nie bolał. Jest czym się martwić? co sądzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelo12345
spokojnie ja tez mam taki dylemat dopiero zaczynam brac tabsy i tez narzie bede sie kochac jeszcze w kondonie, nie martw sie bez kondona to calkiem co innego i moze dlatego cie boli brzuch to calkiem inna sprawa ale nie wmawiaj sobie ciazy przeciez sie nie spuscil i bierzesz tabsy buss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze z problemem
ja mam podobny problem, mam 17 lat , kilka tygodni temu uprawialam z chlopakiem petting , nasienie znalazlo sie w okolicach pochwy, balam sie ze wpadłam i nadal sie boje , wiec zaczełam robic testy , pierwszy test zrobiłam 7 dni po tym pettingu , nastepny w dniu spodziewanej @ , nastepny test 3 dni po terminie @ nastepny 10 dni po terminie , i nastepny za tydzien , i tak co kilka dni , ZROBIŁAM 7 TESTÓW CIAZOWYCH, wszystkie robilam odrazu rano po wstaniu z łozka . a ponadto boje sie ze zaszlam w ciaze , boje sie bardzo , chlopak ten zostawil mnie i wyjechał na stałe (polecial do kanady) zmienił numer , nie mam z nim zadnego kontaktu, :( tesknie za nim , on ze mna zerwal , powiedzial ze niechce byc juz ze mna...:( mam wszystkie objawy ciazowe , bóle kregosłupa żoładka itd... niewiem co mam robic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze z problemem
ten facet juz nigdy do mnie niewróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś temu dziecku zablokuje możliwość wysyłania wiadomości na forum. To przestaje być zabawne :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×