Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Thinlips

Powiekzanie i modelowanie ust-WROCŁAW

Polecane posty

Gość gość
Ja robiłam u dr. kulczyckiej i u dr. Igora Madeja. Oboje robią fajnie z tym że kulczycka jakby bardziej na sztukę leciała a Madej lepiej doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, czyli lepiej do Madej? A ile kosztują konsultacje u niego? I u doktor Nielepkowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta L
Na Inowrocławskiej we wro w klinice robi doktor taki zabieg. Ja akurat nie robiłam ale panie które spotykam tam na różnych zabiegach sobie chwalą. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz , która przyjmuje w Aw-Derma. Też wiem, czym są kacze usta , bo jeszcze kilka miesięcy temu je miałam - na szczęście wszystko zostało zniwelowane odkąd zdecydowałam się na zabieg w Aw - Derma. Fajna sprawa. to modelowanie ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nielepkowicz to jest ok. 700zł, znajoma ostatnio u niej była, bardzo ładnie usta wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że pozytywnie wypowiadacie się o nielepkowicz. słyszałam też o niej, bo moja znajoma, która praktycznie przez całe życie była bardzo niezadowolona ze swoich ust poszla do niej na wypełnianie i teraz po prostu rozkwita. na początku zastanawiałam się czy takie zabiegi są konieczne, ale muszę przyznać, że moja znajoma wygląda teraz o niebo lepiej. usta są zrobione umiejętnie i nie ma w nich żadnej nachalnosci typu kaczy dziubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie mad clinic! powiększałam usta kwasem miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona z efektow, moje wargi wreszcie są pełne i nie przypominają takich linijek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiększam usta w Coco Time na Trawowej. Robię to już od jakiś 2-3 lat u nich. Mają wyczucie, wiedzą ile wstrzyknąć, żeby efekt był ok :) jestem mega zadowolona z wyglądu moich warg teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu byłam już na kilku zabiegach u doktora Knakiewicza i nie mam żadnych zastrzeżeń. Usta stały się większe i wydatniejsze. Doktor dokładnie tłumaczy co i w jaki sposób będzie robił przez co czułam się spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Chiroplasticabc na Dąbrowskiego można iść albo do lekarz albo do Pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Ahmed z Chiroplastica robi ładnie, i bez kaczego dzioba, moja mama o ustach cienkich jak linijka była 2 razy, dr polecil jej powsciągliwośc, eby nie było sztucznego efektu, usta po powiekszeniu wygladaja naturalnie, bez efektu glonijada, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotelna4
Nie jest wcale tak źle na początku, a efekt jest fantastyczny :) Przynajmniej według mnie. Ja powiększałam w klinice Keramed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z efektu jestem zadowolona po Restylane Kysse...bardzo ładny i naturalny efekt! super efekt i długotrwały! bardzo się z niego ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×