Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EMTI

SEX PO CICHU!!!!!!!

Polecane posty

Dzielimy się tu wrażeniami i wpadkami :) sexu po cichu gdy za ścianą śpią rodzice , w tym samym pokoju są inne osoby ,albo coś w tym stylu. NASZA WPADKA :D byliśmy z moim Kotkiem u jego rodzinki na 4dni, poszlismy sie razem kąpać no i zachciało nam się sexić, naprzeciw łazienki była kuchnia, mój Kotek zasłonił ręcznikiem dziurke od klucza no i mokrzy spod prysznica położyliśmy się na podłodze(dywaniku) i po cichu do dzieła... było cudnie. Za 2 dni na imprezce komunijnej jego siostrezńca, jego bratowa zażartowała że muszą iść sie wykąpać tak jak my... bo na dywaniku zapewne było wygodnie. Mój Kotek tego nie słyszał, a ja zrobiłam się czerwona jak burak. Później opowiedziałam tą sytuacje narzeczonemy i się głowilismy jak oni mogli sie o tym dowiedzieć, doszliśmy do wniosku że to wszystko przez dywanik, zapewne był mokry od naszych ciał ,ale w chwili uniesienia nie myśleliśmy o tym ,że możemy zostawić tam ślady:P hehe Przeżycie nie do zapomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie takich przezyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzucić przez okno
ty masz chyba 16 lat, że cie takie debilne historie jarzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mam natchnelo mnie bo na stronce durex siedzialam i byly rozne historie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawajcie
dzielcie sie przezyciami hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem bo
bo ja nie lubie po cichu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednataka11
To ja mam historię, ale od drugiej strony. Jakiś czas temu byłam u kuzynki. Jej chłopak ją odwiedził, posiedzieliśmy trochę w trójkę ale, że widziałam, że oni mają ochotę pobyć sami, to poszłam do pokoju obok, posiedzieć z ciocią. Jakieś 30 minut później moja ciocia wstała i mówi, że idzie nakładać obiad i spytać się dzieci ( mojej kuzynki i jej chłopaka, po 18 lat), gdzie będą jedli. Coś mnie tknęło i szybciutko ruszyłam do nich do pokoju, mówiąc cioci, że ja się zapytam, a ona niech idzie do kuchni. Uratowałam gołąbkom tyłki, bo kiedy weszłam, zobaczyłam ich pod kocykiem, z wypiekami na twarzy i spodniami zrolowanymi do kostek:P wujek by im dał...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to dobra historia:p hehe uratwalas ich nie ma co :P no ja po cichu tez nie lubie ale czasami nie ma innego wyjscia hehe:p no i tak nas rozpracowali hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`hehe ojj zabilabym taka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zabilabym jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentalna...
ja kochałam sie z moim misiem na gorze podczas gdy jego rodzice byli w salonie na dole.. :) Misiek był taki podniecony ze za szybko dostał wytrysku :( ale to uratowało na m tyłki bo po tym jak tylko on zdążył założyć spodnie wpadła jejo sąsiadka z naprzeciwka... za wczesny wytrysk uratował tyłki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
beznadziejny masz ten topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku naprawde beznadziejny no to nie odzywaj sie jak ci nie pasi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella21wawa
Ja miałam tez podobną historię. Kochałam się z moim ukochanym w namiocie na polu NAMIOTOWYM. wSZYSTKO BYłO SUPER ALE GDY SZCZYTOWAłAM MIAłAM TAKI ORGAZM ZE WYDARłAM SIE TAK ZE POLOWA LUDZI Z INNYCH NAMIOTóW, WYSZLA NA ZEWNATRZ ZOBACZYC CO SIE DZIEJE.. ;/ A BYLA 2 W NOCY ;/ NASTEPNEGO DNIA ZE WSTYDU PRZEPROWADZILISMY SIE NA INNE POLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_ankieterka
Wpisałabym się, gdybym miała co napisać. A tak to jedynie podbić mogę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja
ja kiedyś z moim kochanym zaczęliśmy się kochać u mnie w pokoju...rodzice byli u siebie w pokoju... mam ten problem że bardzo jestem głośna więc jak nie moge krzyczeć to zagryzam zębami poduszkę i jakoś jest lepiej... ale wtedy przecholowałam... i po chwili słyszymy pukanie do drzwi i mój ojciec mówi: "bądźcie ciszej bo nie słysze faktów"... zamurowało mnie... potem się ze mnie śmiał strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecier z pomidorów
a ja poszłam do mojego chłopaka, byliśmy sami w domu. było naprawde super, zaczęłam się dzreć jak nigdy. A że było lato, to było okno otwarte, aż się wszystki dzieci na podwórku przestraszyły i do domów pouciekały. a babcie plotkary z ławeczki oprzed blokiem tak na mnie patrzyły jak wychodziłam, że nie wiedziałam co z soba zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś z moim chłopakiem pojechaliśmy w góry a że sezonu akurat nie było to myleliśmy że nikogo nie będzie... od razu się na siebie rzuciliśmy... byłam strasznie głośno i nagle usłyszałam na korytarzu jakieś dzieci... Potem jak poszliśmy na obiad jakiś facet zaczepia mojego chłopaka... powiedział mu żebyśmy byli następnym razem ciszej bo dzieci się bały że kogoś mordują...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezla historia hehe biedne dzieciaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej dalej opowiadac :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Rakieta
Ja moge opowiedziec historie mojego dobrego kumpla :) Oczywiscie tradycjnie uprawiali sex w domu, w pewnym momencie wrocila jej matka, tego dnia akurat wyszla wczesniej z pracy. Oni na lozku, jak uszlyszeli ze zamek do pila piwo i drzwi sie otwiera, to ona szybko zeszkoczyla z niego i pobiegla do WC sie ubrac, on bidok nie zdazyl, wiec zostal goly od pasa w dol, ze akurat byl koc, to sie nim przykryl do polowy pasa. I tak siedzi, matka jej weszla do pokoju i probuje wyciagnac mojego kumpla do kuchni bo kupila piwo i chciala go poczestowac, jej matka bardzo uparta, szarpala go sila by szedl z nia ;) na szczescie dala za wygrana :) Nie wiele brakowalo a kumpel by z swoim interesem ja zaskoczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex jest jednak super
!ALE GADKI! Ja mam 16 lat i juz mialem wpadke z kolezankom z klasy :P Rodzice wyszli z domu na noc o 18 powiedzieli ze wrocą o 7 to ja zaprosiłem ja do siebie na noc Wkoncu o 2 zachciało nam się zobaczyć jak to jest przy sexie no wiecie hcielismy zobaczyć jak to jest Spaliśmy akurat (na goło) była godzina 4.30 i nagle rodzice przyjechcali Miałem przechlapane Wiecie o co mi hodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex jest jednak super
dlaczego nic niepiszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez coś opowiem, mojego znajomego wpadka wszech czasów :) To facet po 30stce, zonaty, mieszkali wtedy jeszcze u teściów jego. Któregoś dnia zabawiali się z żoną, ona go przywiązała do łózka, za nogi i za ręce chwile tak spedzili czas i ona go zostawiła na chwile w pokoju w takim stanie żeby wyskoczyć do łazienki po jakis kosmetyk... No i wpada mamusia do pokoju... Zdębiała!!!!! Wyszła szybciej jak weszła, żona wróciła do pokoju ale seksu mu się już odechciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ja też. Mielismy kilka takich wpadek. Jeszcze przed slubem, rodzice wyszli do znajomych, a my bara-bara w pokoiku. Nagle drzwi sie otwieraja i wchodza moi rodzice. Dziewczyna, opuscila sukienke i ma z glowy, a ja? Musialem polozyc sobie poduszke, bo spodnie nie dalem rady podciagnac. Dwa dni po ślubie spaliśmy u moich rodziców. Rano obudziłem świeżo upieczoną żonę, delikatne pieszczoty i jestem już w niej... a tu bez pukania do pokoju wchodzi mój ojciec i zaprasza na śniadanie. Znieruchomieliśmy i udajemy, że śpimy, ale trochę pozycja była dziwna, bo ja między jej nogami. Dobrze, że chociaż pod kołdrą. Oj, bylo kilka takich numerow. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d123hp
A to opowiem historię mojej siostry sprzed lat :) Ja grałam na kompie, a tu nagle moja siora z jej gahem wchodż do mnie bo to niby matka sprząta jej pokój :( a oni nie mogą sie ruhać Pobyli trochę u mnie, ale nie za darmo :) no i jak odgłosy odkurzacza ucichły w jej pokoju ona z nim wlazła i jęki było słychać Przez kilka miesięcy siora dawała mi swoje kiesząkowe, abym sie nie wygadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×