Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EMTI

SEX PO CICHU!!!!!!!

Polecane posty

Gość Sekos :D
ja pamietam małą akcje siedze sobie z dziewczyną u mnie sami w domu miło i tak dalej.. całujemy sie przytulamy .. a tu nagle mi ktos do drzwi dwoni ja patrze a to kuzyn wszedł jak do siebie wrąbał sie na kompa i coś tam robi co nie .. .a my umkneliśmy do pokoju moich rodziców i sie zaczyna akcja animacja... aż tu ktoś puka a ja do mojej kochanej moi starzy idą albo kuzyn... krzycze : chwila , kto tam ( a drzwi zamknięte na klucz ) ubralismy sie szybko ja otwieram a mój kuzyn do mnie zamknij za mną drzwi bo wychodze , nie będe wam przeszkadzał ... a do dziś niewiem czego chciał ode mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co to sex po cichu, ja sie zawsze dre :) Czasem sie staram byc cicho, ale moj Facet mowi, ze nie bardzo mi to wychodzi :) Nasi sasiedzi rowniez :) Dobrze, ze dzieci maja mocny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś powiem
więc my z moim chłopakiem spędziliśmy u niego noc po sylwestrze. Było spokojnie, bo byliśmy bardzo zmęczeni i lekko pijani :P Więc nie mieliśmy ochoty na sex tylko zasnęliśmy w ciuchach. Jednak nad ranem pocałunek, który miał być tylko pocałunkiem przerodził się w coś wielkiego i dosyc głośnego :P Po tygodniu dowiedziałam się od szwagierki, że mama mojego chłopaka powiedziała jej że słyszała MOJE okrzyki......troche mi były wstyd i w ogóle, ale potem sie smiałyśmy ze szwagierką z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vp70
Kiedyś przyszedłem do mojej ślubnej, ówczas jeszcze przyszłej. Otwiera jej ojciec, aktualnie teść i... jeb mnie w ryj. Kiedy się pozbierałem powiedział "emocje na bok, teraz musimy pogadać". Skąd wiedział? Wyszedł rano na spacer z psem. Jebany sierściuch wysrał prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridg
Mieszkam z teściami i mamy pokój przechodni i często się zdarza ze ktoś wchodzi teść lub teściowa nawet do tego się przyzwyczaiłem. jedno wejście mamci zostanie mi w głowie na zawsze jej i mojej zonie też. Kochaliśmy się cichutko u rodziców grał głośno telewizor było grubo po północy nadzy na łóżku bez kołderki zona doszła szybciej kiedy ja kończyłem wtedy weszła Teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy0028
a to dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodyWarszawiak
Druga historia dzieje się w domku na wsi. Otóż moja mama pojechała razem ze swoim obecnym przydupasem (rodzice rozwiedli się) oraz moimi młodszymi siostrami na weekend do domku na wsi. Działo się to w wakacje. Mama zaprosiła mnie oraz moją dziewczynę do siebie. Pojechaliśmy tam na 1 noc. Tamtego wieczora zostało urządzone grillowanie na które przyjechali również znajomi mojej mamy. Wszyscy się troszkę upili, oprócz mnie (jakoś nie miałem ochoty) i położyliśmy się spać. Ja razem z moją dziewczyną dostaliśmy osobny pokój. Ona (jeszcze trochę podkręcona) i ja zaczęliśmy się pieścić. Dodam, że światło było zgaszone. Byliśmy już całkiem nadzy i odkryci, ponieważ było dosyć ciepło, ona trzymała mnie za penisa który stał już twardo i nagle otwierają się drzwi i wchodzi moja mam ze swoją znajomą (pijane). Znieruchomieliśmy. Ja spanikowany od razu do dziewczyny szeptem "udawaj że śpisz". Nagle moja mama wraz z koleżanką zaśmiały się, i moja była nie wytrzymała i również parsknęła śmiechem... mama wraz z koleżanką wybuchnęły śmiechem chwilę postały pośmiały się i wyszły. Ja i mój skarb od razu się ubraliśmy, jeszcze trochę, strasznie zawstydzeni, posiedzieliśmy i pogadaliśmy o zajściu i poszliśmy spać. Następnego dnia nie mogłem spojrzeć mamie oraz jej znajomej w oczy, lecz one się zachowywały jak gdyby nigdy nic. Do końca życia nie zapomnę tamtej nocy!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ja miałam śmieszną akcję z moim chłopakiem na plaży. Wybraliśmy się pod wydmy, bardzo daleko od ludzi. Pozasłaniaiśmy parawanami, kocami... Świeciło słoneczko, było nam cudownie. Nasz sekst trwał wtedy, chyba najdłużej mimo, że jesteśmy ze sobą 3 lata. Byliśmy tak podnieceni, że nawet się nie zorientowaliśmy, że parawan 'prześwituje' i mimo, że ludzie byli daleko dokładnie widzieli nasze ruchy gdy przechodzili ; d A w pewnym momencie ,gdy już szczytowaliśmy podszedł do nas starszy pan i powiedział: 'a najlepiej, to weź mu go jeszcze do buzi' wstyd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja was przebije.... Byłam z moim chłopakiem w domku letniskowym kumpla. Było troche ludzi wszyscy spalismy razem w jednym pokoju. troche sobie poliismy i poszlismy spac. W nocy czuje, ze moj sie do mnie dobiera, a byl jeszcze wstawiony. Lubimy sobie czasem poswintuszyc tak slownie i on do mnie powiedzial jakos tam za glosno "zdejmuj majtki suko". Kolezanka to musiala slyszec, bo rano mnie pytala czy moj chlopak ma problemy z agresja jak jest pijany i czy on mnie aby nie krzywdzi. Wiecie jaki to był wstyd, kiedy jej tlumaczyłam, że my tak czesto, bo mnie takie teksty podniecaja... Maskra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryianna_WAWa
Hej Zobczusie:) teraz moja smieszna historia: jak pomysle do dzis mam ciarki, ale coz.... kiedys siedze z moim lubym w pokoju, zachcialo nam sie pieszczot. On zrobil mi minetkke, mialam orgazm, wiec ja naga ukleknelam przed nim (on siedzial na fotelu ) i zaczalam mu robic dobrze ustami wiecie wypieta pupka, naga, on zreszta tez nagi czulam gdy dochodzil wiec zaczalam mu mocniej obciagac, (nie mam nic przeciwko jak robi to w mojej buzi), gdy dochodzil, czulam juz jak mi tryska do buzi, wtedy otworzyly sie drzwi i weszla jego mama.... ale mi bylo wstyd, nawet sie nie ogladalam, a on widac maslane oczy od orgazmu, juz nie mogl sie opanowac i tryskal mi w buzie, przyciskajac tylko moja glowe.... jego matka stala w bezruchu by po chwili wyjsc.... jaki mi bylo wstyd,,,, szczegolnie ze mialam jego nasienie na ustach ktore mi sciekalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo-dyno-man
ja nic nie napisze jeszcze ale podbije temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polocokta.,.
podbijam ja swego czasu jezdziłem do pewnej dziewczyny jakis czas tam ciagle musiało byc po cichu bo starzy powystawiali drzwi, były tylko jedne na 2 pokje i kuchnie, natomiast jej starzy w swoim pokoju drzwi mieli, czułem sie ja ja bzykałem , tak jakbym w kargulach i pawlakach grał, ale dawalismy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo man
Ludzie piszcie wasze przygody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo pani
w pokoju za cienką ścianą współlokatorzy a wpokoju dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdefvbgdf
up :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem u mojej (wtedy) dziewczyny. Miło, przyjemnie, oglądamy coś w tv u niej w pokoju. Wieczorem zrobiliśmy szybki numerek, bo jej rodzice byli w domu. Po wszystkim przytuliliśmy się i zasnęliśmy. Budzi nas nagle głos jej mamy z kuchni: "Zrobiłam ciasto. Zaraz wam przyniosę. " Dziewczyna w 5 sekund ubrała spodnie i sweter i poszła po ciasto do kuchni, żeby jej mama nie weszła do pokoju. Gdy przyniosła ciasto i herbatę zapaliła światło w pokoju, w ktorym grał tylko tv. Wtedy okazało się, że spodnie ma tył-na-przód, a sweter miała założony na lewą stronę. Jej mama udała, że tego nie zauważyła. Od tego czasu już nigdy nie robiliśmy tego, gdy rodzice byli w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEDELfabrykaPRZYJEMNOSCI
To u mnie było tak: Byłam u swego faceta(teraz już byłego) no i ten tego se leżymy.. no i potem zaczęliśmy się jebać.. działamy, działamy a tu nagle przyszedł jego brat z kolegą. Usiedli sobie i zaczęli coś do nas gadać jak by nigdy nic(ale w głowie mieli śmiech na pewno). A my nawet poruszyć się nie mogliśmy bo bez majtek pod kołdrą... a na dodatek mi się cholernie sikać chciało. JAJA :) A druga majsa: Z kuchni wchodziło się do pokoju, nie było drzwi. Łóżko stało od raz za ścianą więc tylko z kuchni było widać gdyby co końcówkę łóżka... Jego matka była w kuchni i coś robiła.. a samo w "drzwiach" (których nie było) leżało opakowanie po gumce.. ale nie wiem z jakiej okazji. ha ha a Ona głupia nawet nie podniosła jak jej chate zaśmiecało. hahaha ;d DODAM, ŻE 16 LAT MIAŁAM. :) YMC YMC, POZDRUMCIA ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSCIELEiPRZYTULANKI
to tak: jest sylwester... pijemy pjemy pełna chata.. wszyscy szybko prawie zgona zaliczyli.. nie wiem czemu.. jakis lucyfer wódkę opętał chyba.. chociaż zanim otworzyliśmy to wygoniliśmy szatana .. ale gówno wyszło. ( w kuchni urzędowała matka kumpla i jej znajomi, my w pokoju. u nas było 3 chłopaków i 3 dziewczyny.. w tym jedna para. syn tej matki i nasza kolezanka. ) po 21 pozasynali ludzie.. no i tak .. najpierw moja kolezanka lezala z drugim synem tej kobiety.. on juz wlazil na nią i się całowali.. no ale ubrani bo nie dała jeszcze ściągnąć getrów. :D co najelpsze to wtedy weszła jego szwagierka :D czyli laska jego brata. :D i potem koleżanka poszła na inne łóżko a ja nie wiem czemu najebana z nim potem leżałam. chyba ten lucyfer mnie znowu opętał ;] i potem tego szmego taka pijana i dałam se zdjąć getry i on do mnie "pomóż" hahah a Kalina na drugim łózku w tym pokoju i nie spała. ha ha . minete mi strzelił i ogólnie. na szczęście nikt nie wlazł ale była pełna chata.. i kutas rozdziewiczył mnie ;d a a ta Kalina to ze wszystkimi się przelizała nawet z facetem Heli. a co najlepsze on nas podrywał i później jego lask azobaczyła zdjęcia ha ha. i jaja. gdzieś łaziła nie wiadomo gdzie (my jej w szafie szukałyśmy) koleżankę za myszke łapał aż wreszcie zjarzyłysmy się, że heli nie ma w domu. on wybiegł na klatkę(bo to blok) i zwalił się ze schodów. z samej góry na dół. ogólnie była zazdrosna. haha. i na drugi dzień też taka najebana jak stokrotka probowała uciekać,. on chodził macać próbował i, że ładne jestęsmy amy juz do niego, żeby dalej stawał bo Helaa zobaczy. i majsa była taka, że pieprzyłam się z innym a inny na tym łózko gdzie ja leżał ze spodniami w kostkach hahahahahhaha. i matka to zobaczyła. i na drugi dzień jakoś zgadałyśy się z Tą matką i wyszłlo, żę kazdy widział tylko nie on i nikt tylko nikomu mówić nie chciał żeby nie było lipy a wszystkim powiedzieliśmy. :D przykryli go kocykiem takim kolorowym i Kalina do niego mówiła żeby zdjął kocyk bo wygląda jak pedał a miął tylko dupę przykrytą. hahah. A NA PUENTĘ POWIEM, ŻE KALINA DO MNIE NAWET DZIS MÓWI, ŻE STEFAN MÓWIŁ "POMÓŻ" hahaha. i polewa. bo słyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSCIELEiPRZYTULANKI
widzicie co wódka robi z porządnego obywatela.. haha ;) głowa pijana dupa sprzedana dla STEFANA.. no i za darmo ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam wpadke...zaprosil mnie do siebie mój chłopak. Powiedzial ze rodzice wychodza i mamy czas dla siebie. Gdy juz bylam w jego pokoju powiedzial ze mam wejść do lazienki, weszłam tam i mnie zatkało wszedzie platki roz i swiece. Po chwili wszedł mój chłopak i zaczal mnie rozbierac , weszlismy do wanny (dużej wanny z masażem , bylo tez duzo piany). Misio powiedzial ze nie ma rodziców wiec nie zamykalismy sie wiedomo do czego doszło... po moze 20 minutach kiedy jeszcze sie kochalismy wtargnal do łazienki jego tata bo chcial sie zalatwic... A jednak rodzice nie wyszli do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam wpadke...zaprosil mnie do siebie mój chłopak. Powiedzial ze rodzice wychodza i mamy czas dla siebie. Gdy juz bylam w jego pokoju powiedzial ze mam wejść do lazienki, weszłam tam i mnie zatkało wszedzie platki roz i swiece. Po chwili wszedł mój chłopak i zaczal mnie rozbierac , weszlismy do wanny (dużej wanny z masażem , bylo tez duzo piany). Misio powiedzial ze nie ma rodziców wiec nie zamykalismy sie wiedomo do czego doszło... po moze 20 minutach kiedy jeszcze sie kochalismy wtargnal do łazienki jego tata bo chcial sie zalatwic... A jednak rodzice nie wyszli do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Mam 18 lat i poszukuje milego Pana z kultura osobista na sex telefon. Tutaj są moje fotki i nr tel:http://sexphone.pl/32.html. Jesli podobnie jak ja strasznie podnieca Cie cos takiego zadzwon, a obiecuje, ze moje jeki podczas masturbacji sprawia, ze poczujesz sie jak w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×