Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Bella

co lepsze Acer czy Asus?

Polecane posty

Gość Anna Bella

Wolę zasięgnąć rady innych. Bo jak to mówią marketing dziwgnią handlu..więc;) Która marka lepsza? Mniej się psuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa.....
mam asusa.........nie narzekam ogolnie i na podstawie mojego tylko doswiadczenia smiem twierdzic, ze asus ma slaby monitor :/ w ciagu kilku zaledwie miesiecy spalily mi sie 3 piksele.........a jeden jest niebieski, na srodku ekranu i dziala mi straaaaaaaaasznie na nerwy .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję płyty główne Asusa, laptopa mam Asusa - jestem bardzo zadowolony z tej firmy, choć na forach mówią, że czasem zdarzają im się wtopy, ale nigdy nie ma problemów z wymianą, jeżeli towar ma wady. Acer - cóż, nigdy nie miałem, ale jest to raczej jedna z "tanich marek". Tyle moja SUBIEKTYWNA opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa.....
ajajaj, ostry masz opis w stopce Kwasie z cytryny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, bo mnie wkurza, że edytuje czyjeś posty, żadnej o tym informacji nie ma, nikt nic nie wie, a do tego durne to i sie nie orientuje, że zmienia całkowicie sens wypowiedzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa.....
no to rzeczywiscie....kim oni mysla ze sa? wszystko im wolno? milej nocki Kwasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
dzieki:) A firma "nietania"? to jaka Toschiba? Futisju Simens:)? a HP? Co o niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato x
Sporo moich znajomych na Acery i nikt nie narzeka. Faktycznie jest to firma tania ale sprzęt działa bardzo dobrze, ale serwis nie jest najszybszy. Asus wydaje się pewniejszą marka ale to głównie marketing bez statystycznego pokrycia (chociaż serwis jest faktycznie sprawniejszy). Ja osobiście lubię firmę TOSHIBA - ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba najlepiej
MAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Asus!!!! Acer może i ładnie wygląda,ale jest kiepskiej jakości.....miałam firmowego i po roku bateria wytrzymywała AŻ 15 min!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
ojejku..nie wiem już na co sie zdecydować.. No nic napewno mi jakiś w oko wpadnie:) ale jesli acery ida do serwisu i trzeba długo czekać lub nie ma części zamiennych..to trzeba się zastanowić. Bo chyba o tym tu wspominano. Jest jeszcze fima BenQ...Może ktoś doda swą opinię. Firma HP - mamy w firmie koputer, nie laptot z tej firmy. Mi sie dziwnei kojarzy. Nie darzę zaufaniem..hp;) ale to moje subiektywne odczucie. Nawet nie wiem skąd się wzieło.;) U mie kolega ma acera.. za 1500 zł..I działa:) jak na razie. Jesli firma kupuje sobie taki sprzet..pomyslałam, ze i ja moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×