Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrin1234765

GRUBE UDA Gruba wewnętrzna strona ud

Polecane posty

Gość katrin1234765

Witam ! Jestem Kasia, mam 15 lat i grube uda ;( to znaczy jestem chuda, brzuch, ramiona, twarz są ok, łydki też, ale uda............. są grube (obwód w najgrubszym miejscu to około 50 cm), ale MOJE UDA GRUBE SĄ SZCZEGÓLNIE PO WEWNĘTRZNEJ STRONIE, dlatego chciałabym je wyszczuplić. mam kilka opcji, ale też czekam na wasze pomysły: 1. rolki 2. skakanka 3. ćwiczenia rozciągające nogi 4. basen 5. rower zwykły i stacjonarny a jakie wy macie pomysły? pomóóóóóóóóóżżżżżżżżżżcieeee !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kappahi
ja ci polecam rowerki ale na leżąco...sa swietne...tez mam problem z wew udami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin1234765
i one pomagają na wewnętrzną stronę ud ? i nie wyrabiają mięśni ? ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin1234765
i czy 50 cm w udach to dużo ? bo wszyscy mi mówią że nie a ja sądzę że tak :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaaaaaaaaa
Jesli chcesz zrzucic conieco z ud to powinnas zaczac od treningu aerobowego zeby pozbyc sie tluszczyku czyli rower, skakanka itd ale nie mozna przesadzac z "ostroscia" tych cwiczen zeby nie wyrzezbic sobie ud jak u pudziana bo beda sie wydawac jeszcze grubsze.. A na codzien cwiczenia rzezbiace uda. Woele cwiczen znajdziesz tutaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby sobie wyćwiczyć uda jak kukturystka to trzeba PRACOWAĆ na nie, a nie co parę dni parę ćwiczonek zrobić. przede wszystkim aby budować duże mięśnie trzeba je odżywiać, więc nie ma się czego obawiać, nie grożą Wam wielkie mięśnie (ale nie zaszkodzi po każdorazowym ćwiczeniu nóg je porozciągać) Ewka - chyba chodzi o ćwiczenie: leżysz na plecach, proste nogi nad podłogę i krzyżujesz je - raz nogi szeroko na boki, dwa skrzyżowane. chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto to o czym ty piszesz to nozyce poziome, niewiem czy oyce skętne to to samo co nożyc poziome?? może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z grubymi udami.i jedyne cwiczenia jakie wykonywałam poniewaz jestem leniwa do wszelkich cwiczen to pół przysiady.ale codziennie systematycznie.na poczatek około 50 a potem zwiekszałam do 100 potem do 150.aby systematycznie.po dłuzszym cwiczeniu zgubiłam troche tego tłuszczyku.a cwiczenie mozna wykonywac ogladajac np tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej sądzę
że przysiady wzacniają mięśnie ud niż wyszczuplają je poza tym przysiady mocno obciążają kolana więc jeśli ktoś ma z nimi problemy to przy takiej ilości powtórzeń na bank pojawi sie ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzia
do Rotta a po jakim czasie zauważyłaś różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co wy się tak boicie mięśni na nogach... Moim zdaniem lekko zarysowane wyglądają super. Nie tylko na nogach ale też na brzuchu i ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka pstrokata27
Kup sobie agrafke/motylek. Juz 1.5cm mi ubylo z ud. Polecam, na allegro po 14zl, w sklepie np Decathlon-20 zl. I nie jest to ten motylek na baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast kupować agrafkę to samo można ćwiczyć ze zwykłym krzesłem itp - siedzisz na podłodze, proste nogi, obejmujesz kostkami od zewnątrze krzesło i zaciskasz nogi jakbyś chciała zmiażdżyć to krzesło. ja kupiłam agrafkę, poćwiczyłam ze dwa tyg, zaczęłam ćwiczyć callanetics (to ćwiczenie jest właśnie z callaneticsu) i agrafka poszła w kąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
: ; \'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz tyle opcji do wyboru to nad czym sie tu zastanawiac. skacz na skakance, lec na rolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania;d
a ja mam bardzo silne uda miażdże w nich arbuza i ostatnio objelam nimi chlopaka ze ma teraz wielkieo siniaka na zebrac ale jego to podnieca ;d ( obwod w udach 67cm, w bicepsie 41cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×