Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

podszywacze.peel -pryszcze ludzka rzecz ;D nie krepuj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja pytam - mam to samo :P ostatnio jeden koles do mnie \"eeee...sluchaj ty masz 14 czy 15 lat, bo nie wiem\" :P sie usmialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza -> mi też chodzi tak wolno, ze mnie zaraz cos strzeli :O Czekoladka -> rozmiar jeszcze nie świadczy o wyglądzie ;) zazdroszcze Ci jeżeli masz ładne nózki :P Ja niestety zostalam obdarowana figura gruszki, wiec górę mam ok, ale bioderka i nogi, istny koszmar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious no dokladnie mnie juz trafia bo tak powoli chodzi :-0 I co tu z tym zrobic ? wrrrrr :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo czekoladkaaaa, jestes bardzo seksowna dziewczyna i nie katuj sie dietami:) Deli to nam niedlugo zniknie- 34? tosz to kruszynka jakas:) a podszywacze tez maja calkiem intrygujacy profil:) ja pytam- sliczny kolor oczu,pasuje do koloru wlosow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacze.peel -ale ja "kce" :classic_cool: nikt cie nie pozna :P Zielak- nasze zdrowie wypij chociaz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarterka
dziewczyny jesteście nudneeeeeee, ileż można włazić sobie w dupę....ty ładna,ty śliczna.A tak naprawdę pewnie myślicie....O Boże co za paskuda.Skończcie ten drętwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh znudzi im sie to dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
ja już slyszałam, że nudna jestem nie raz, spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
no dobra... kto mi w końcu powie... co wygrałam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, troche mnie nie byli i widze ze ruch jest. how nice:) i jeszcze powiekszylo nam sie grono o nowego przystojniaka :D A z delicious moge sobie podac reke-tez jestem z tych wiecznie na diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladam troszke topik ;) jesli tu wkleja sie \"kwiat\" kafe, to gdzie te wszystkie pasztety? o ktorych sie tyle naczytalem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus-Ty tez? ja mam niestety uraz do diet,kiedys doprowadzilam sie do stanu wycienczenia organizmu,anemia,wypadanie wlosow,wory pod oczami-także jak slyze deta to mnie skreca:) ale jesli robicie to madrze,to zazdroszcze wytrwalosci- ja jedynie wyznaje zasade NŻT i jakos ciagne-czekoladki sobie ne odmawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łohohoh:D widze że była mowa o mnie:D no taaak, dałabym fote ale nie stac mnie na cyfrówkę😭 powaga:classic_cool: To co.. ściepa?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe,miloby bylo,gdybys dala,ale i tak wszyscy wiedza,ze fajna laska jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze maly temat kulinarny sie zaczyna...ja tez zrem a mam zachcianki jak kobieta w ciazy;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×