Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Mnie nie bylo bo jak wyszlam w piatek do dopiero teraz wrocilam taka rodzinna okragla rocznica i tak dalej i tez kilka imienin i urodzin sie zlozylo troche sie wypilo i teraz sie czuje jakby czolg po mnie przejechal.Jeszcze dzis robilismy poprawke z rozrywki bo wszystkiego pozostawalo:) A ja tez ide na wesele w serpniu sama bo nie zamierzam sie wstydzic za osobae towarzyszaca a tak bylo do tej pory wole sie zajebiscie pobawic sama:)A z drugiej strony nie bierze sie drzewa do lasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka o w koncu ktoras jest, no widzisz nie dawno mowilas ze nie chodzisz na imprezy i sie ruszylas:):) fajnie :classic_cool: to dzis kac ? heh a moja ciotka wlasnie tak poznala swojego meza - na weselu moich rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja macie zdrowie
tak pisac a ty bez majtek i stanika jak bylo na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie imprezy sie ruszyly i niestety wczoraj kacyk meczyl i poszlam wczesniej spac a dzis jest znacznie lepiej.A wlasnie na tym weselu sadze ze moge kogos ciekawego poznac bo bedzie bardzo duzo mlodych ludzi:) Widze ze Trawnikowi sie nudzi i sie podszywa ale odpowiem ze to byla taka impreza ze w stanik i majtki trzeba bylo miec i jakos nie przypominam sobie zebym na jakakolwiek impreze tych elementow bielizny nie miala. A widze ze niektorzy za bardzo biora do siebie to co pisze a ja czesto pisze w zartach badz przenosni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Malinowa takie imprezki sa najlepsze jak jest cieplutko i najlepiej na swiezym powietrzu.W ten wekend ma byc wlasnie 30 stopni i to mnie bardzo cieszy:D.Uwielbiam jak jest jaki ukrop choc 40 stopni w dzien a 30 w nocy to juz byla przesada ale to nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge pokazac swoje zdjecie
napiszcie mi jak sie wkleja linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ave my:D a do mnie dzwonili z firmy i ide na rozmowę kwalifikacyjna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dzisiaj mam Urodziny :P he lecę właśnie sie szykować :P skocze na piwko do baru ze znajomymi :P trzeba opić:) dzisiaj lub jutro wkleję morze nową fotkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj :D no no mini, już lete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu a mój luby na szkoleniu do piątku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek___84
chetnie go zastapie ,zwlaszcza w lozku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×