Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Malinowa trussskawka,moge sie tylko domyslac :D :D :classic_cool: heh wieje nuda hehe nie łam sie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczyna grzmieć :O a przed chwilą było takie śliczne słonko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, moze do Ciebie tez dojdzie :P nie żebym krakała :P Ja uciekam od was :P idę sie szykować, bo dziś czeka mnie kolejna randka haha:D Zapewne zajrzę tu jeszcze poznym wieczorem, bo z doswiadczenia wiem ze wieczor bez kafe to wieczór stracony :O chyba zapiszę sie na terapię ... :classic_cool: papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje nuda trusskawka tylko zazartowała :classic_cool: :D :D :P no nie łam sie.......:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje nuda nie chodz :-( :-( a jak juz pojdziesz to pomysl o nas dobrze i wypij nasze zdrowie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodź? a dlaczego ? nikomu przykrości nie zrobie,po pijaku zadnych fot nie wyslę... a Wasze zdrowie wypiję ;-) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z cytrynka :D Ja troche wczoraj poimprezowałam ale tego winka chetnie bym sie dzis napila heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje nuda sie strzelil malego focha :P :D Ale moze mu przejdzie 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 uncje - około 60 gramów ginu lub wódki 4 do 6 kropli wytrawnego wermutu sok z cytryny, oliwka lub cebulka koktajlowa Rodzaje Martini: Wytrawne: z użyciem 1 porcji wermutu Super Wytrawne: 1-2 krople wermutu Brudne: dodając oliwkę Gibson: Martini z cebulką koktajlową Sposób przyrządzania: Wszystkie składniki włóż do szejkera dodając kostki lodu. Następnie wstrząśnij (jeżeli chcesz otrzymać drink taki, jaki pije Bond) lub wymieszaj i wlej do schłodzonej szklanki przeznaczonej do drinków (rysunek obok). Serwuj dodając plasterek cytryny lub cebulkę koktajlową na szpadce. Wstrząśnięte: mętne, z zamaskowanym aromatem Mieszane: klarowne, silnie aromatyzowane , SPECJALNIE DLA WAS x 2 Najlepszego! i wcale nie jestem oschły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje nuda tylko sobie smaka narobiłam :D ja byłam pol roku barmanka i od wstrzasania szejkerem to mnie juz lapy bolały :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego Malinowa:D Hehe dobra moge robic tylko musze miec szejkera ,dobre alkohole i jakies tam inne syropki i te sprawy :D Chyba ze poprzestaniemy na voodeczce z red bull*em :D proste i efektywne hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×