Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mambogataosobowosc

Dlaczego on mnie nie chce?

Polecane posty

Gość mambogataosobowosc

Wszystko bym dla niego zrobiła. Wczoraj się rozstaliśmy bo stwierdził, że już mnie nie kocha. Ale ja mu nie wierzę. Robiłam wszystko czego chciał, sprzątałam u niego w domu, gotowałam nam obiady i mielismy zajebisty seks. Co mu się stało po 2-ch latach? Ja tego nie wytrzymam! Kusi mnie żeby do niego zadzwonić. Co mam robić?Płaczę jak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem...
byłaś dla niego za dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambogataosobowosc
Chcę wiedzieć dlaczego tak sie dzieje? a może zadzwonić jeszcze i porozmawiać, może jest jeszcze szansa? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że jest ci cięzko, bo.. mi też jest. Ale wez sie w garśc. Pokaz ze ci też juz nie zalezy. Fryzjer, kosmetyczka itd. Może zateskni i wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiewamTanczEiJEmPomarańcze
myśle, że powninnaś ochlonąć, czymś się zając, bo jesli jest tak jak piszesz, to chyba się mu... znudziłas. jak ochloniesz, to pogadaj z nim. ale nie narzucaj sie, faceci tego nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litija
niestety prawda jest taka, ze zeby związek był udany "musi byc smykałka do wałka" czyli trzeba nieraz na faceta nakrzyczec, miec swoje zycie również, nie spelniac jego wszystkich zachcianek. Zrozumcie dziewczyny że każdy facet zawsze sie znudzi kobieta uległą. Facet choc sie nigdy nie przyzna i bedzie gadal farmazony musi sie ciagle starac o kobiete, cale zycie. Musi miec swiadomosc ze kobieta nie jest jego na zawsze zupelnie jak ze zwierzyna łowną. brutalne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×