Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poziomkowy-sorbet

co myslicie o tego typu zakietach-grzybkach?

Polecane posty

Gość misty mighty
matko boska !!!! WTF ??? jak zabrane z plerów jakiegos parobka na polskiej wsi konca XIII tego wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz taki fason jest modny, ale ja nie lubie niczego rozszerzanego....no chyba, ze dół (spodnie, spódnice - lekko) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjgfjh
to jest tak - dziś jest top modne, a jak sie popatrzysz na swoje zdjecia w takim stroju za 10 lat, to pomyślisz "jak idiotka wyglądałam" ta siermiężna koszulo-kurtka moze byc, ale chyba dosć mocno pogrubia, sukienka też w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie niedlugo zacznę starania o dziecko, to kupię sobie takie coś na czas ciąży:) Bo inaczej to nijak się mi to nie widzi:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mofo
zaczynam sie modlic by zobaczyc kogos na ulicy w tym 'grzybku' :classic_cool: pastuchy wyszly w koncu na ulice ? do miasta z glebokiej wsi przybyly :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham grz7yby D
Gość garderoba
hehe ten ostatni link - nałożyli to na jakąś wyrosnietą żyrafę, pół przedramienia wystaje, jak z młodszej siostry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobają mi sie grzybki
ale wg mnie pasują one tylko chudzinkom z zanikiem biustu albo z bardzo małym biustem niestety ja jestem całkowitym przeciwnieństwem i nie będę sobie robić wiochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie 111
Nie prawda ze pasuje tylko chudzinkom. Ja jestem dosc chuda i mialam przez dlugi czas problem ze znalezieniem oidpowiedniego fasonu bo w kazdym wygladalam jak wieszak, no ale w koncu udalo sie dopasowac :) Natomiast widzialam kilka kobiet o normalnej figurze, z dosc pokaznym biustem itd ;-) ktpre swietnie wygladaly w grzybach. Najwazniejsze dopasowac cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi Cie
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....zajebista..szkoda ze zakończona aukcja..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm grzybki są modne już od jesieni. i na ulicach można było jej zobaczyć, w wielu sklepach np. zara było także mnóstwo kurtek i płaszczy w tym kroju więc totalnie nie rozumiem zaskoczenia. co do samego kroju nie powinnaś go nosić jeśli jesteś niska, masz krótki tułów, wąskie ramiona, więcej niż kilka kilo do ukrycia i duży biust (bo wygląda w takim kroju bezkształtnie). choć to wszystko zależy od konkretnego ciucha i osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×