Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa tematu

Ciągle mam katar. Dlaczego?

Polecane posty

Gość ja bym to przebadała
Jakoś średnio mnie interesują zarówno twoje pasje jak i preferencje drogi książę. Jeszcze dorosnę? A skąd to wiesz? Od pewnego pułapu już się nie dorasta tylko dojrzewa :P Się przekonam? O czym? Masz nieco zbyt mały dystans do własnej osoby, sądzę, że to jest prawdziwy powód twego smutku mości książę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim celu ciągle
do niego piszesz. Nie umiesz ksiecia olać? Widac coś jednak jest w tym, ze tak uparcie piszesz do niego, a nie do autorki topiku. To przecież ONA prosi o pomoc. A swoja drogą jak ma twoj syn? Juz nie choruje po pobycie w szpitalu dzieciecym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym to przebadała
nie, nawrotów nie było, syn ma się dobrze. A co do celu: bardzo mnie ciekawi zachowanie osobników tego pokroju w rozwijającej się wymianie zdań. Taki mały bzik psychologiczny. A tu bonus dla autorki tematu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3650485 Jak ci się podoba schemat działania księcia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim celu ciągle
ja bym to przebadała bzik jak bzik! Ale książe jest dla mnie bardziej wiarygodny niz Ty pomarańczowa. On sie nie ukrywa tak jak ty. A krytykowac umie każdy. Zamień swój pomarańczowy nick na czarny wtedy Ci uwierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym to przebadała
nie wiem w co mi chcesz uwierzyć nieufna panienko :D W życiu nie skalałam się czarnym nickiem na kafeterii, nie sądzę abym zmieniła zwyczaje z powodu tego, że ty wolisz wierzyć komu innemu :classic_cool: No, ale bonus dla ciebie też mam: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3431614 Zwróć uwagę na wpis: 11:47 spróbuj ze mna (kapsw@tlen.pl) czyż nie jest to mejl księcia? :D, :D, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim celu ciągle
ja bym to przebadała przyznaje Ci racje! Dobrze że w necie sa Google. Tam wszystko znajdziesz. A tak na marginesie to co Cie ten książe przeleciał? Nudzisz sie bardzo co? Masturbacja jest polecana w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym to przebadała
Ja rozumiem, że głodnemu chleb na myśli, ale na litość boską! poczekaj z tą masturbacją choć do wieczora :P. Loty obniżasz straszliwie, klasy jakiejkolwiek już brak. czyżby to był książę pod pomarańczowym? :D Bo zalecając mi nick czarny wszak sam/a piszesz pod pomarańczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolato
Bardzo dobre jakościowo teraz robią te inhalatory. W moim przypadku to dość świeża sprawa, bo kupowaliśmy online dwa tygodnie temu model Pro Sanity. Raczej jest to rzeczywiście sprzęt bardziej w opcji PRO. Dopasowuje się wielkość cząstki pod konkretne leczenie, nie ma problemu z wygenerowaniem naprawdę małej cząsteczki leku tak żeby sobie swobodnie opadła aż do płuc. Póki co – wszystko działa zgodnie z opisem, modelowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikisobol
Bardziej z myślą o dziecku, ale też o sobie i mężu zamawiałam inhalator od Sanity, model PRO. Sprawdza się. Już nam służy trzeci miesiąc i nic się nie psuje, nic nie zacina. Szybko podaje lek, wielkość cząstki jest na tyle mała, że lek ma szansę trafić do płuc zamiast błądzić gdzieś na gardle. Tutaj gwarancja jest na 5 lat podbijana, więc myślę, że warto dopłacić trochę więcej za ten model i mieć coś na lata niż kupować taniznę i po pół roku wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martalewa
Dobre mam zdanie o firmie Sanity. Używamy ich inhalatora Simple już od pół roku i radzi sobie. Trwały, wydajny, nie widzę żeby w jakiś sposób sprawność się obniżała, cały czas aerozol jest tak samo szybko produkowany. Poza tym po inhalacji można wszystko szybko posprzątać, wyczyścić, a jak się ma dzieci w domu to czas to pieniądz i każda zaoszczędzona minuta jest na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaczek621
Może masz jakąś alergię robiłaś testy na alergię?? jeśli nie to koniecznie zrób bo tutaj może być przyczyna twojego problemu. Zerknij sobie może jeszcze na te artykuły http://nozitix.pl/artykuly/ mi wiele razy pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levroon
ooo na stronie nozitixu mozna nawet o tym poczytac, a przeciez sam lek Nozitix to bardzo dobry spray do nosa ktory pomaga na katar i to znacznie. Cierpialem na coroczne wiosenne katary i odkad zaczalem na poczatku wiosny stosowac nozitix tak nie musze sie juz z tym meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataikj
Podoba mi się model Baby, jest pod dziecko idealny – dobrze wygląda, opływowy kształt, cicha praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renga
Można kupić specjalny dedykowany dla niemowlaka inhalator Baby, tutaj mają certyfikowany smoczek do inhalacji w zestawie i faktycznie córka sobie dobrze z nim radzi, nie ma jakiś podrażnień od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest wyprodukowany model Baby, dla małych dzieci w sam raz, już sam wygląd przyciąga bobasa do inhalacji zamiast odstraszać na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Pro jak na razie nie mamy problemuw przy inhalacji, a dość dużo takich sesji córce robimy bo jest astmatyczką, profesjonalny aparat, ma dobre systemy chroniące przed marnowaniem się leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sobie nasz córka radzi z aerozolem z Alergia Stop a przy naszym poprzednim aparacie to tempo w ogóle jej nie odpowiadało było za szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre parametry ma Baby od Sanity, niski poziom drgań i hałasu, mała waga, jest w stanie zrobić na tyle drobny lek żeby sobie dopłynał do płuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba umieć jeszcze z inhalacji korzystać, a z tym ludzie mają problem mimo że aparty to są automaty które de fakto wszystko robią za człowieka...Jak taki inhalator wygląda i działa można w sieci znaleźć inf, np. na https://inhalacja.pl. Nam inhalacja bardzo w domu pomaga przy infekcjach górnych dróg głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było kupić model Pro póki co – odpukać – działa bezawaryjnie, szybko wytwarza aerozol i też fajnie że mgiełka jest wygodna we wdechu, nie dusi człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wygodny jest Alergia Stop przy okazji dużo za ten model nie chcą, mogę nawet powiedzieć że jest to tani inhalator jak się porówna z innyim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze podaje aerozol Baby nie trzeba w czasie całej sesji przeciągać, można dziecku podać lek bez stresu bez długiego siedzenai nad urządzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystamy z Pro Sanity już od pół roku i nic się w tym czasie nie psuło, lekko chodzi, aerozol pobiera się bardzo łatwo, bez uczucia duszenia, podrażnień na gardle i tego typu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym wyborem dla naszych dzieci był model Baby. Cichy komfortowy inhalator, atestowany, bezpieczny właśnie dla młodszych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągły katar może oznaczać katar sienny, który jest spowodowany alergią. W takim wypadku trzeba się wybrać do alergologa. Ja też miałam problem z katarem siennym. Pomoc otrzymałam w gabinecie alergologicznym www.alergolog.lublin.pl w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem nasz Alergia Stop używamy prawie rok i nic się nie dzieje złego, inhalacja dokładna szybka bezbolesna. :) Można spokojnie używać też u dzieci, dopasowana maseczka, cicha praca, aerozol jest tak zrobiony że nic nie podrażnia podczas wdychania, nie męczy nie dusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mi pomogły w wyborze odpowiedniego inhalatora artykuły na stronie http://inhalacja.pl. Jeśli ktoś szuka swojego pierwszego inhalatora i chce naprawdę dobrać sobie model indywidualnie, pod swój przypadek, swoje schorzenie itp. to warto sobie tutaj poczytać jak działają konkretne mechanizmy i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Ja kupiłam córce ten inhalator ---> sanity.pl/inhalator-baby-sanity/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×