Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek1982

zobaczcie jakie ona ma super ciałko

Polecane posty

phi... jakie super ciałko, toż to biustu nie ma prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to ma być....
a gdzie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze...
normalne...ale właściwie mało widac, tylko brzuch więc trudno się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszeoddychameniewiempoco
e tam. nie fajna. no nawet ja jestem fajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Ładna ale za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa tlusciochy jak wam daje linka do jakies laski to znaczy ze jest to super laska i macie sie nia zachwycac paszczury jedne :classic_cool: inaczej. Macie czerpac wzorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Te z tym brzuchem to chyba w ciąży bo niemożliwe aby tak odstawał nawet gdy się przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jareczku, rybeńko spedofilona, jak miałam 15-19 latek też tak wyglądałam :) bo tak wygląda BARDZO MŁODA DZIEWCZYNA, a nie KOBIETA. Jeśli numerek w twoim nicku to data urodzenia, to ty masz 24 latka i widać, że ciągnie cię ku małolatkom. No to ten, uważaj misiaczku ;) poniżej 15-tki to prokurator siedzi ci na karku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niewiem
paszczurze, ciekawe jak to dziecko będzie wyglądało po dwójce dzieci ??????????????? takie kobiety tu pokaż a nie jakieś małolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretynko jesli juz cos to 25 i jaka pedofilia ona ma 17 lat wiec sie wal na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niewiem
dziewczyny!!!!!! nie dosyć że młody to jeszcze nie wychowany. gówniarza do szkoły posłać, bo matka ani szkoła nie zdąrzyła nauczyć kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja mialam 17 lat to tez tak wygladalam haha ... oj teraz to zes pojechal hehe 17-latke przyrownujesz do 20-paro latek i starszycz ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co sie go czepiacie, ze lubi małolaty🖐️ ?? przeciez musi sobie szukac partenerek rownych jego rozwojowi to wszystko 🖐️ bo przeciez facet spedzajacy cale swoje dnie na forum dla kobiet i zakladajacy tak ograniczone topiki nie moze miec zbyt duzych wymagan bo jedyne jego zainteresowania to wyładowywanie swoich frustracji na necie a tu jest cos dla Ciebie zebys mogl sobei sam wzorce czerpac http://slawni-przystojniacy.blog.onet.pl/2,ID125906880,DA2006-08-18,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁAGAM CIĘ....
NIE ZAKAŁADJ JUŻ TYCH TEMATÓW bo to powoduje falę żałosnych jęków jakiejś popieprzonej grubaski 😭 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wal się gówniarzu :P i współczuję twojej potencjalnej kobiecie... wrrróć... jakiej kobiecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus:classic_cool: nudny sie robisz:classic_cool: znajdz sobie jakis inny temat bo jak tak dalej pojdzie to o tobie wszystcy zapomna a tego chyba nie chesz prawda:classic_cool: nie dosc ze w realnym zyciu zakomopleksiony nieudacznik to jeszcze w sieci cie porzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jak bede kiedykowliek startowal do grubaski to znaczy ze juz mnie kompletnie popierdolilo i czas popelnik samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ladna i zgrabna ale jak dla mnie ma meska budowe ciala ,nie ma talii :D no i male piersi ale aczkolwiek jest mloda wiec jej urosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie dziewczyna
ma swietna figure, jest chuda ale ma wciecie w talii, grubasy do diet zamiast wyzywac na forum szczuple dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna osoba jaka na typ topiku jest wyzywana to jacek:D🖐️a coo do dziewczyny to kazdy wypowiada swoja opinie co jest absolutnie dozwolone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie dziewczyna
zreszta nie wiem czemu wyzywacie tego jarka, podoba mu sie takie cialo i wkleil linka, jakby ktos wkleil zdjecie grubej baby i napisal ze mu sie podoba zaraz odezwalaby sie salwa glosow grubasek "wreszcie prawdziwy mezczyzna!" itd, widze jak faceci reaguja na chude i na grube dziewczyny, wiec nie oszukujcie sie. Jest znikomy procent facetow, ktorzy wybiora laske grubsza od chudszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×