Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zzzzmijkaaa

eks a jednocześnie koleżanka mojego faceta

Polecane posty

Gość zzzzmijkaaa

witam, mam nadzieje że tutaj uzyskam odpowiedź na moje nurtujące pytania bo już sama nie wiem co mam robić.Około roku temu w moim i mojego faceta życiu pojawiła się jego eks, znalazła numer na gg i zaczęła się odzywać, na początku mi to nie przeszkadzało ale z biegiem czasu ta częstotliwość zaczęła się zwększać dodam że ja byłam w ciązy a laska ma męża i dwójkę dzieci. Na początku rzadkie ich rozmowy zaczęły mieć miejsce o kilku porach dnia,raz udało mi sie zauważyć jej wpis odnośnie mojej osoby a mianowicie napisała do mojego faceta żeby nie robił nic głupiego odnośnie zaręczyn i ślubu a był to w czasie kiedy w naszym związku nie układało sie najlepiej.Zaczęły sie kłótnie więc mój facet przestał z nią codziennie gadać w domu bo w pracy owszem a ta puszczała mu sygnałki, dzwoniła, pisała smsy że sie o niego martwi itd.W dniu moich imienin kiedy wygladałam jak balon on zachwycał sie jak laska wygladała z...e na weselu.Po porodzie sytuacja sie nie zmieniła tyle tylko że gościu ma zakaz gadania z nią w domu ale w pracy nadrabia a laska dalej puszcza sygnałki alo dzwoni od swojej mamy zwłaszcza przez weekendy wieczorami ale moj nie odbiera.Na dzień dzisiejszy sytuacja wyglada tak że telefon nosi ze sobą bo jak twierdzi nie chce słuchać jak ktoś znajomy puszcza sygnałka, gg zablokowane a ja nie wiem co dalej zrobić z tą chorą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×