Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek1982

wedlug kafeteryjnych miernot kobieta powinna wygladac tak

Polecane posty

Gość alezte
a gdzie twoj partner, jareczek? pewnie juz spi a ty bezecenstwa wypisujesz w necie, lepiej bys poszedl i mu obciagnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alezte
choc zgadzam sie z toba ze te na fotach to kaszaloty, fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza kobieta ... prawdziwy rozmiar XL .. taka "potężna baba" :O smutne ale prawdziwe :O Salma ... ideał piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cup of coffee super dupeczka z Twojego linka - gratuluje gustu, nawet jak na kobiete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Salma Hajek nie umywa się do niej.Dla mnie jest zbyt mała" Salma i Zeta Jones to ideały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mneeee
e tam milla jovovich to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przeciez salma ma duza szczeke" czyli zrobi Ci loda z glebokim gardlem i nie bedzie marudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a Ty Komiczne tylko jedno w głowie " po prostu potrafie argumentowac w sposob zrozumialy dla faceta :D aco do glowy - nie mnie jedno w glowie, tylko widze jedno w glowie (doslownie :P:P ) kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko dżambo, wypierdalaj jarek. podobno kobiety cię nie interesują, więc co ty tu robisz miągwo wiedeńsko-iłowska ? hę? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja koko dżambo ja ja je
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ty nie jesteś mężczyzną tylko obsranym wymoczkiem. więc się nie wypowiadaj. poza tym należysz do tej samej kategorii chujów do jakich należy jacek :o debile forumowi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam radę szmaciarzu, dam kurwa 😠 gwiazdę zrobię i na rękach też stanę. gruba nie znaczy niepełnosprawna. sam jesteś gruby. o sorry "napakowany białkiem" :o chuj ci w dupę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz komiczne, mi nie musisz mowic co powinno mi sie w kobietach podobac a co nie tak tylko mi sie przypomnialo jak w ktoryms temacie tak... nazwijmy to - rzeczowo, komentowales urode kobiet, wiec uznalem za stosowne wytkniecie tego ze ma duza szczeke, bo ma :p chociaz nie ma w niej nic co mi by sie nie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szit-znalazlem ideal-kto Ci pozwolil wklejac tu moje foto, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi nie musisz mowic co powinno mi sie w kobietach podobac a co nie" a ja Ci niczego nie mowie - podobac Ci sie moze dowolna rzecz i nic mi do tego.. po prostu sugerowalem, ze pewne pozorne wady moga stac sie zaletami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zgadzam sie w 100% z Cuo Salma Hayek to ideal kobiety ,co do ciala jaki urody" z jakim/jaką Cuo?? :P Salma to wg mnie ideal i koniec dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu te literowki :O Moim skromnym zdaniem jeszcze J.LO ma cialo nawet nawet,jest waska w talii ,tyleczek ma jedrny i okraglutki wiec jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×