Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOBIETA NIE WIE

FACECI JAKIE TO UCZUCIE DOCHODZIC W KOBIECIE ?

Polecane posty

Gość KOBIETA NIE WIE

bo tak sie zastanawiam jak ja bym byla facetem i jak bym pukala laske z mokra cipka bo ja taka posiadam jakie to uczucie czy orgazm kobiety jest porownywalny do tego jaki maja faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no facet orgazmu kobiety raczej nie czuje! tak samo jak kobieta orgazmu faceta. jak to mozna porownac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie male pytanko
nie da sie tego opisac w slowach ...jak facet dochodzi no to poprostu jest zajebiscieeeeee e czujesz takie rozluznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłe jest uczucie.Wam jest miło jak dochodzicie i nam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy różnice są wielkie i odczuwalne w zależności gdzie się dochodzi ;) Z mojego punktu widzenia podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA NIE WIE
Mo facet jak juz dochodzi to mi powiedzial ze on po prostu odrywa sie od rzeczywistosci,ja jak mam orgazm to wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak dochodze to też wiem co się dzieje,a tym bardziej musze wiedzieć kiedy wyciągnąć bo nie mam ochoty być już tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA NIE WIE
a moj chce zostac tata tylko jeszcze o tym nie wie ze bedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA NIE WIE
Jeszcze nie moge bo umrze na zawal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA NIE WIE
no wlasnie tego sie boje ,ale w sumie to przez niego wiec musi wziąc odpowiedzialnosc na swoje barki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniem każdego prawie faceta jest doprowadzanie do odlotu. I jeśli to funkcjonuje, to jest b. przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, czy wchodzi, aby przypominać pociąg pośpieszny, czy aby osiągnąć ekstazę. W moim przypadku było i tak i tak. Uczucie mężczyzny jest porównywalne, do tego, co czuje kobieta, bo przecież narządy podobne w przeznaczeniu i niektórych elementów (clitoris) i mechanizm połączeń nerwowych zbliżony. Skoncentruję się na najwyższym poziomie kochania, kiedy oboje podniecają się niemal do granic bliskich orgazmowi, ale bez dotykania czubka penisa i łechtaczki. Do podniecania się pozostaje całe ciało. Kiedy partnerzy są blisko szczytu, wtedy można przystąpić do zwiedzania zakamarków kobiety. Im wolniej, delikatniej – tym przyjemniej. Bez pospiechu. Można orgazm wywołać samymi ruchami penisa, bez jego wysuwania tylko tkwiąc w kobiecie, kiedy na mój ruch ona odpowiada zaciśnięciem. Kwestia wyczuwania orgazmu jest złożona. Jeżeli jest to tylko je.b.anie, to trudno cokolwiek zauważyć u partnera. Jeżeli jednak seks przypomina powolne dawanie rozkoszy, po uprzednim wysokim poziomie podniecenia, to zarówno on jak i ona doskonale wyczuwają orgazm u partnera. Intensywność tych odczuć jest sprawą indywidualną i w dużej mierze zależy od wyćwiczenia przez kobietę mięśni Kegla a przez mężczyznę ruchów penisem (podobnie jak pies ogonem), powstrzymywania wytrysku i całej gamy innych elementów zależnych od konkretnej sytuacji. Kiedy oboje dochodzą wspólnie (też tak bywa) to ona zaczyna pulsującymi ruchami ściskać, a on w odpowiedzi atakuje ciśnieniem, które kobieta też jest w stanie odczuć. Najczęściej odczuwa, jako ciepły rozlewający się ciężar i rozluźnienie na skutek zwiększenia wilgotności. Do tego wszystkiego dochodzą inne bardziej zauważalne zewnętrze objawy orgazmu. Panowie zapominają przy tym, że skończywszy nie mogą od razu wyskakiwać, powinni jeszcze czas jakiś pracować na rzecz kobiety, bo ona ma orgazm dłuższy i dłużej z niego wychodzi. Nie wspominam o czymś takim jak pieszczoty i miłe słowa w podzięce za rozkosz. Piszesz, że masz wilgotna cipkę. Ciesz się z tego, bo wiele kobiet cierpi z powodu jej suchości i chcąc się kochać musi pomagać sobie żelami. W pewnym zakresie stopień nawilżenia odpowiada stopniowi podniecenia i można porówna do stania u faceta. Im bardziej podniecony, tym sztywniejszy. Im ona bardziej mokra, tym bardziej jego podnieca. Do tego dochodzą feromony itp. Wiem, że w telegraficznym skrócie nie da się opisać tego, co można jedynie odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×