Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krasulkaw

50 błędów najczęściej popełnianych przez facetow podczas seksu

Polecane posty

A co jeśli : * lubię czuć zarost na skórze , * lubię dominację,bez pytań , * mówię " ciałem" czego chcę , * nie zawsze potrzebuję gry wstępnej , * chcę mieć przytrzymywaną głowę przy oralu , * lubię anal ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fete
51. Codzienne życie seksualne nie wygląda tak jak powyższe 50 punktów :) to nie świat z Harlequina w którym zyjecie, to zwykła codzienna szara rzeczywostosc, warto obudzic sie z tego snu i znaleść wasze wlasne (w odniesieniu do par) 5 czy 10 ustalen a da wam to wiecej radosci niz lista wad waszego faceta. Nie ma sie co dziwic, ze wiekszosc z facetow idzie potem na lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że życie weryfikuje wszystko... Przecież nie napisałam,że koniecznie,za każdym razem muszę mieć wszystko,co lubię... I biorę pod uwagę pragnienia drugiej strony nie po to,żeby je zmieniać,ale by spełniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] Grom_z_Nieba Przeczytajcie sobie polki jakie głupie dajki jesteście, bo o wszystko trzeba prosić, błagać i pytać zanim zrobi się ruch ręką, ale jesteście głupie smutas.gif ale dać wam dwa drinki to dacie się czarnuchowi zerżnąć w każdą dziurę...kurfa księzniczki...Większość z was rozkłada nogi i prosi o to aby przypadkowy przystojniak spuścił się wam na ryja a tutaj w tym opisie takie niedotykalskie...Wystarczy obejrzeć filmy p***o jakie dziweksy jesteście, więc nie zgrywajcie księzniczek bo k**wiszony z was wyłażą.....Jeśli uważasz, że p***o, to życie i seks, to współczuje, porównujesz kobiety, które na tym krocie zarabiają?Za te kase pozwolą na wszystko, ale dla Twojej informacji, w zyciu jest inaczej.Cóż, widać, ze wyrosłeś na p***o, i sam próbujesz to w życiu stosować, ale nie tedy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×