Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twój pieseczek

DLA MOJEGO PYSZCZKA

Polecane posty

Gość twój pieseczek

czekam na Ciebie malenka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dni swiat
milo ze takie wyznania pojawiaja sie na forum : nianie , sprzatanie i prace domowe :D chyba ze pieczeczek czeka na nianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinkaaaa
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka Karolinaaa
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wielka paskuda
hej malenka moja kochana !!!! jak tam opalanie ? mam nadzieje ze z mojej slicznej blondyneczki nie została skwarka ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka Karolinaaa
cos Ty,nic nie widac prawie,tylko piegi wyskoczyly:) A Ty juz po pracy ze w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wielka paskuda
tak, jestem "PO PRACY ZE W DOMKU" jak napisałaś :-p będę jadł obiadek- placki ziemniaczane i jadę w teren a teraz korzystam z okazji i piszę z Tobą skarbie moj kochany wiesz, ze bardzo tesknie za Toba pyszczku ? :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
kurcze,swietna masz ta prace paskudo.Ciesze sie ze tesknisz za mna,ja za Toba rowniez tesknie:) Kolo 17 wrocisz,potem randka z Marcinem i wieczorkiem pogadamy tak? Ja musze sie wziac za pisanie pracy,dzis jeszcze nic nie zrobilam,sloneczko swiecilo to korzystalam zeby byc piekna dla Ciebie hihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wielka paskuda
dokladnie, plan dnia jest taki jak napisalas ;-) skarnie przepraszam ze tak wolno pisze, ale ten sprzet strasznie wolno dziala. znaczy laptopik dziala ok, ale ten net jest powolny wlasni dzwonili do mnie z opla - na czwartek maja zamontowac mi ta sonde lambde w aucie. ponoc bylo trzeba cos jeszcze wymienic, ale primecar sie nie zgodzil bo stwierdzil ze najpierw to zrobcie i zobaczymy jak sie bedzie zachowywalo auto. czyli moja corsa nadal nie bedzie idealnie sprawna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wielka paskuda
jak rozmawialem z ta babka z serwisu to oni nie daja gwarancji, ze auto bedzie dobrze dzialac bo wg serwisu nalezy wymienic 2 rzeczy a wlasciciel auta zgodzil sie tylko na jedno i wtedy zobacza jak sie auto sprawuje i czy jest sens wymieniac dalej. oszczednosci... :/ a jak mi auto stanie gdzies 100 km od Szczecina to bede mial oszczednosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
No wlasnie sie dziwilam ze tak wolno piszesz.No coz,dobrze ze w ogole juz mozemy poklikac;) To niedobrze,mogliby od razu wszystko zrobic tak zeby dzialalo sprawnie,ale zobaczymy-moze nie bedzie tak zle? Co tam bedziecie porabiac z amrcinem-pewnie bedzie leciala druzyna A?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
aa,to bez sensu troche...Domyslam sie ze zly jestes-rozumiem...A to jest cos waznego,wiesz co to jest?-rzeczywiscie moze stanac auto gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wielka paskuda
chyba dokladnie jak mowisz - Druzyna A ale wczesniej idziemy na spacerek ;-) piekna pogoda to trzeba zaliczyc wieżę i plażę ;-) nasza standardowa trasa ;-) P.S. od dzis chodze w krotkich spodenkach ;-) a co z tym numerem do lekarza malenka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
sluchaj,takich badan nie robi sie wiesz kiedy-najlepszy czas jest wiesz kiedy i to powie kazdy lekarz.Myslalam zeby isc po.Wiesz,poszlabym sama ,ale raz nie wiem gdzie to jest a dwa,chciales isc ze mna a i mi razniej bedzie z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
kiedy ustalisz z babcia kiedy wracacie? Co w ogole u Babci-ok wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wielka paskuda
co do auta - po prostu oni wymienia ta sonde lambde ale nie wymienia jeszcze jakiejs rzeczy ktorej nie potrafie nazwac :-o w rezultacie czwego jest prawdopodobne ale raczej malo ze auto zacznie szarpac, gasnac az do tego, ze calkowicie auto stanie :-o do tego prowadza oszczednosci TPSA kuurrrwwaaa jego mać :-o a co do lekarza to pojdziemy razem nie widze innego wyjscia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wielka paskuda
z babcia probowalem rozmawiac ale ona mowi ze jeszcze daleko i ona nie wie... ale raczej pojedziemy w sobote ;-) czuje sie lepiej, choc jeszcze ma uszkodzone podwozie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
widze moj zwierz wsciekly,no nie dziwie sie.To jak tylo zacznie Ci szarpa to juz nie czekaj na wiecej tylko wtedy od razu je zawiz do Warsztatu proponuje prawda? Nie przejmuj sie,no niestety tak bywa,ale miejmy nadzieje ze nie stanie nam autko-a jesli mialoby stanac tfu tfu to chce byc z Toba wtedy hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wielka paskuda
jabukowa - nie jestes tu mile widziana wiec proponuje ci zmykac w podskokach z podwojnym przytupem :classic_cool: kochanie moje, opalasz sie w bikini rozumiemi ? ;-) juz po obiadku ? co zjadłaś ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
no ale mam naprawde nadzieje ze wrocicie w sobote ,przeciez bez sensu inaczej,dla Twojej bacbi to nie roznica,a chyba zrozumie ze my stesknieni jestesmy,a potem znowu tydzien ,malo czasu,a tak to przynajmniej jeszcze skorzystamy na wekendzie...Wracaj w sobote;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
co Ty,w zadnym bikini,w dzinsach i w topie,no bez przesady.I tak nic mnie nie wzielo prawie;/ Codziennie bede sie opalac to moze bedzie jakas roznica. Nie jadlam jeszcze,klikam z Toba, dopiero po 12 skonczylam sie oplalac,teraz juz slonce zaszlo hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
na obiad mam zkupke z kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuhahaaaa a to znaczy ze ty tu niby jesteś mile widziana twoja wielka paskuda ? o loladka łuhahhhihhihhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
jabukowa-wez idz stad co? To rozmowa prywatna wiec spadaj bo i tak nie kumasz o czym gadamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
Jestem betonowym słoniem,poruszam się przy pomocy chińskich minikółek wbudowanych w nogi.Zostałem powołany na świat aby nadzorować pracę Urugwajskich spawaczy na budowie pierwszej budki telefonicznej w Burkina-Faso:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja malenka paskuda wiesz..prywatna to moze byc na gejdu gajdu ale napewno nie tu złotko:) Wiec bądz bardziej milsza KROWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
zROBIC KOMUŚ LODA? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja malenka paskuda
sama jestes krowa ty nedzna zazdrosnico-moze nie wszyscy moga gadac na gg.Wez SPADAJ STAD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×