Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Doradzcie jak mam spakować sie do szpitala..

Polecane posty

Czy mam brać całą paczkę pampersów czy kilka? jeśli tak to ile?i ile pieluszek terowych?Czy brać tez kosmetyki dla maluszka (krem do pupy, mokre chusteczki) Jakie ubranka wziać najlepeij i czy brac kocyk lub rożek. Wiem ze dużo pytań ale kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać.Nie lobię sie pakować i zawsze czegoś zapominam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez calą paczke jak zostanie to wezmiesz do domu choc mnie nie zostalo. ja mialam malą paczke a bylam 6 dni i maz musial dokupić. krem wez i chusteczki tez bo wkoncu bedziesz musiala to dziecko przewijac :) ubranka bawelniane- zadnych welurów w szpitalu jest zazwyczaj jak w piekarniku. czapeczke jedną niedrapki jedne. wez kaftaniki i spiochy albo body i pajacyki. co tam wolisz to rzecz gustu :) kocyk zabierz, rozek tez. u nas dawali szpitalne ale wiadomo ze w swoim przyjemniej :) spakój najlepiej osobną torbe dla siebie i osobną dla dziecka ja tak mialam. i to bylo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedzie Cie kos odwiedzal w szpitalu po porodzie to nie bierz wszystkiego.Ja mialam 2 wielkie siaty i 1 plecak bo myslslam,ze wszystko jest potrzebne.A potem nie wiedzialam gdzie szukac potrzebnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda maamaa
hej:) ja zabieram : całe opakowanie papmersów 2 pieluszki tetrowe chusteczki nawilżane oliwkę do ciała i żel do kąpieli krem na odpażenia z ubranek : 3 pary spiochów 3 pary body z dł. 2 pary skarpetek ręczniczek czapeczkę sobie daruję na oddziale z reguły jest dośc ciepło rożek i kocyk polarowy - tak na wszelki wypadek :) jesli czegos zabraknie to zawsze ktoś z rodziny czy znajomych może podrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas zadnych reczników oliwek i zeli do kapieli miec nie trzeba bylo bo kąpaly polozne i mialy wszystko. musisz zadzwonic do szpitala i zapytac co potrzeba... napewno wez wygotowany smoczek. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam do Was takie pytanie czy bardzo sie krwawi po porodzie?? Bo ja to sobie wyobrażam jak jakiś krwotok :o ale chciałabym wiedziec jak jest naprawde.Obawiam sie ze zwykle podpaski mogą mi nie wystraczyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama styczen 2007
ja miałam okolo pół paczki pampersów (czyli jakieś 40 sztuk); rodzilam w styczniu, wiec czapeczki cienkie dwie mialam, bo na korytarzu róznie bywało, a brali dziecko na badania wiec lepiej miec, ale teraz jest cieplo, wiec ew. jedna na wszelki wypadek, niedrapki mialam dwie pary (nic nie ważą), chusteczki nawilżane, 4 pajace (1 na kazdą dobę plus awaryjny), rożek też (wygodniej trzymać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej kazda kobieta krwawi inaczej. Mnie by napewno podpaski nie wystarczyly ale to z krwowotkiem nie ma nic wspolnego. taki bardzo obfity okres :) Dlatego polecam choc jedną paczke podkladów poporodowych- pieluszke bella :) a poxniej zobaczysz :) ja zluzylam chyba 3 paczki a później juz podpaski takie wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpaski to weź, ale nie wiem czy sie przydadzą, najwiecej "leci" zaraz po porodzie , u mnie mocne byly 3 doby, a w 3 dobie wychodzilam do domu, ja kupilam podkłady poporodowe i majty siatkowe jednorazowe - polecam, u mnie sie sprawdzily; grunt, zeby doplyw powietrza byl, zeby sie goilo, mnie nie cieli, ale i tak wiadomo,ze tylek i bez ciecia boli po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pieluszki w aptece kupisz coś chyba 4 zl kosztowaly ale teraz nie wiem czy nie podrożalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12-17 maja. mam wpisane ze na 17 ale jednak z moich wyliczen wynika ze powinnam miec na 12. a w środe ide do szpitala na badanie i boje sie ze jak coś wyjdzie nie tak to bedą chcieli mnie zostawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulakk
najlepiej zadzwon do szpitala i dowiedz sie co jest potrzebne, w niektórych szpitalach np. nie trzeba mieć ze sobą pampersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×