Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aw81

Najlepsze melko modyfikowane 1 - ranking

Polecane posty

My zaczynalismy z Nan 1 ale mały miał po nim zaparcia, zmieniliśmy na Gerber 1 i o dziwo kupki zaraz były normalne,w smaku też ok bo nie grymasił:)no i cena przystępna,teraz mamy Gerber 2 na zmiane z Hipp 2, wydaje mi się,że Hipp ma lepszy skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia Kukunia 85
u nas Hipp1, potem 2, juz na 3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółeczka234
u nas holle. nie zmieniłabym na nic!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uslyszalam od lekarza. ze wszytskie mleka modyf. maja podobny sklad, jednak brakuje w nich dobroczynnych bakterii, ktore nowodorki otrzymuja w mleku matki, dlatego zaleca sie ich uupelnienie, aby dziecko moglo prawidlowo sie rozwijac, lekarz zalecil nam zastosowac FFbaby, a wiec kapsulki z tymi bakteriami, stosowalismy je chyba 6 tygodni, teraz dziecko bardzo ladnie rosnie, rozwija sie, nie ma zadnych problemow z brzuszkiem, szczegolnie balam sie o problemy z jelitami, jednak wszytsko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój był na Hippie Bio Combiotic (z bakteriami - to ważne!) Kupa marzenie, dobrze tolerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
capricare z mleka koziego z Nowej zelandi. najmniej przetworzone i najlepszy smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o my tez Capricare, w koncu skonczyły się ulewania i zaparcia, trochę kosztuje ale na dziecku oszczedzac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklamenka80
Holle! Pierwsze dziecko wykarmiłam Holle i drugie też się zajada. Jest swietne, naturalne i ekologiczne. Zadnych alergii, żadnych bólów, żadnych ulewań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×