Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastrojowa panienka

ikea

Polecane posty

Gość nastrojowa panienka

Po kilku miesiecznych poszukiwaniach romantycznych mebli typu komody, kredensy zwatpiłam i chyba urzadze swoja kawalerke meblami z ikei. I tutaj mam pytanie, czy mozna stworzyc cos sielsko-romantycznego z tego ikejowskiego wyposażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastrojowa panienka
czy np. jakosc tych mebli jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastrojowa panienka
nikt nie ma mebli z ikea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastrojowa panienka
acha dziekuje, no wlasnie moze dlatego takie tanie. Moze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugene
my urzadzalismy kawalerke meblami z ikei, bo tak jest najtaniej i najprosciej - wszystko do siebie w miare pasuje tworzac styl "jak z ikei" :) meble nie sa najgorsze jak za swoja cene, nie wiem jak jakosc tych z wyzszej polki bo my mamy raczej te tansze modele - i jest ok. co do stylu romantycznego to trudno mi sie wypowiedziec, ale cos tam chyba znajdziesz albo mozesz kupic zwykle biale mebelki i dodatkami podrasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżek z Ikei nie polecam, są strasznej jakości i szybko się rozwalają. Aktualnie zastanawiam się nad kupnem ikeowskiego regału, wygląda na solidny. Mam w domu fotele POANG i są solidne, bardzo dobrej jakości. Różne ikeowskie pierdołki też nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz kupiłam szafę w Ikea i była straszna. Składaliśmy ją cały dzień , bo dziurki były źle ponawiercane , a po jednej przeprowadzce szafa się po prostu rozleciała :/ Kupiliśmy też łóżko na antresoli dla córki i jeszcze się nawet trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka weww
ja kupilam meble i sie rozlecialy.fotele popekaly,dziecko mialo lozko pietrowe to rozeszly sie deski i spadal w nocy na podloge.straszne dziadostwo.jedyne co mam to posciel i takie rozne pierdolki kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka weww
jak kupilam meble z black red whit to juz mnelo 8 lat i nadal je mam.nic sie nie rozlatuje nic nie pęka są jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam meble BRW, bardzo łatwo się je składa i jak za tą cenę , są bardzo trwałe i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×