Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość euzebia Kowalewicz

kosmetyki do ciała w ciązy

Polecane posty

Gość euzebia Kowalewicz

W ciązy nie jestem jeszcze ale juz za miesiąc na wiosne poczniemy pierwsze starania.Uzywam zwykłych kosmetyk.ów ze sklepu na biust- ujedrnianie, na celulit ujedrniający balsam na pośladki, uda. Troszkę zastanawia mnie czy mogę ich potem uzywac będąc w ciązy .jeżeli jednak nie- prosze powidzcie jakich uzywac?Tylkoi w aptekach prosic o specjalne balsamy ujedrniające do ciała biustu ,brzucha i ud? A co z ziołami na uspokojenie? odstawic? Biorę w tabletkach takie ziółka i czy bede musiała odstawic je? błagam o pomoc bo niechcę podtruwac dziecka- płodu w pierwszych trymestrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziola lepiej na razie odstawić. Co do kosmetyków to możesz stosować te co stosowałaś pod warunkiem że nie ma na nich informacji że są raczej niebezpieczne w ciąży. Jeśli nie wiesz tego najlepiej zapytaj w drogeri. Kosmetyki w ciąży na pewno muszą być dobrze nawilżające. Życzę powodzenia i mam nadzieję że niedługo dołąćzysz do zaciążonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euzebia Kowalewicz-najlepiej będzie jak porozmawiasz o swoich wątpliwościach z lekarzem prowadzącym cięże!!!!! Ja w ciąży brałam feminatal N, ale w aptekach sporo jest preparatów dla przyszłych mam-najlepiej bierz właśnie takie-są bezpieczne:) co do kosmetyków to ja używałam oliwki dla dzieci-za radą lekarza i teraz nie mam rozstępów itp-ale to też kwestia genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werolna
a te z eveline serum dobre sa dla cięzarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno się używać kosmetyków zawierających kofeinę i innych składników powodujących drenaż (nie pamiętam jakich). Większość balsamów ujędrniających ją zawiera. Ogólnie w ciąży nie powinno się skóry ujędrniać (czyli tak jakby naciągać) tylko nawilżać, zmiękczać. Sama przed zajściem w ciążę obkupiłam się kremami i balsamami ujędrniającymi no i niestety czekają na czas \'po ciąży\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werolna
no to moje z kofeiną tez poczekają. czyli jakie najlepiej kupowac? moze oliwka sama wystarczy? a cycuszków tym balsamem z kofeiną tez raczej sie nie powinno traktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sija
A ja używam kosmetyków firmy Chicco -zakupiłam w sklepie internetowym od początku 4 miesiąca,aktualnie jestem w 6 miesiącu i rozstępów nie mam i mam nadzieje że tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,a ja i tak uwazam ze to sprawa genów,czy sie rozstepy bedzie miało.NIGDY w ciąży (a mam juz dwie za sobą) nie uzywałam zadnych kosmetyków specjalnych,dwa razy w zyciu przytyłam po 30 kilo :D:D I nie mam ani cienia rozstępu,a moja przyjaciólka która smarowała sie wg przykazan firmy kosmetycznej,choc przytyła tylko 8 kilo ma cały brzuch i uda w fioletowo srebrne pasy:(:( Taka jest prawda,niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z......
musze sie zgodzic z kasia c ja mam rozstepy mimo ze stosowalam noliwki i kremy te z apteki i jakies drogie z vichy itp i nie pomoglo Moja mama ma i ja niestety tez. Poza tym jak powiedzial moj lekarz moja skora musiala ich dostac bo przed ciaza miala w pasie nie cala 70 a przed porodem 120 a wszystko przez to ze mialam strasznie duzo wód płodowych bo rozmiar ciuchow mi sie nie zmieniel tylko brzuch mialam jakbym bliźnieta rodziła Zazwyczaj kupuje sie kosmetyki ktore mozna stosowac po 4 m-cu wczesniej tylko oliwka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic co nie zaleci lekarz
żadnych ziół, a balsamy i kremy te same plus dodatkowo na brzuch i piersi krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillizanka
geny genami, ale jak się nie dba i wszystko zrzuca na to, ze \"ja to mam niedobre geny, bo moja mama miała rozstępy i siostry też\", to nie ma się co dziwić, że skóra wygląda nieciekawie po ciąży. Moja mama miała rozstępy, ale też jak sama stwierdziła - nie dbała o skórę, bo wtedy po prostu nie było to tak rozpropagowane. Zresztą specjalnych kosmetyków też nie było. Ja i moja siostra rozstępów w ciąży nie miałyśmy. Obie karnie smarowałyśmy dwa razy dziennie neweralgiczne miejsca mustelą, a resztę ciała zwykłym balsamem ujędrniającym lub nawilżającym. Dodam, że wszystkie trzy mamy figurę klepsydry, czyli jesteśmy wąskie w pasie - około 60 cm. Mama przytyła w ciąży oba razy po 15 kg, siostra 15 i 17 kkg a ja 11 kg. Więc nawet jeśli być może są jakieś obciążenia genetyczne, dbać o siebie trzeba, bo jeśli się sprawy zostawi własnemu biegowi, to problemy z większym prawdopodobienstwem się pojawią. Ja mogę polecić właśnie kremy Mustela przeciwko rozstępom na brzuch, piersi, pośladki. Resztę ciała traktowalam zwykłym balsamem ujędrniającym Nivea. I od tego \"ujędrniania\" tez nic mi się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że od ujędrniania tych pozostałych części ciała nic się nie stanie. Nie wolno ujędrniać tego co się najbardziej \'rozciąga\' czyli brzuch, biodra, piersi no i pupa chyba też choć pewna nie jestem. Ja żyje z przekonaniem że rozstępy i tak będę miała, już mam na pupie po okresie dojrzewania (więc mam jak najbardziej skłonności), ale smarować się smaruję przynajmniej będę miała świadomość że coś zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo używania różnych kosmetyków - przystosowanych dla kobiet w ciąży (bo za nic nie pozwoliłabym, by przeze mnie moje dziecko miało jakieś problemy) mam po pierwszym dziecku ogromne, ale to ogromne rozstępy... Teraz to chyba opalać się będę w rybaczkach... To raczej zależy od organizmu, a nie od kosmetyków... Choć przy okazji polecam kosmetyki Bubchena - dla dzieci i dla dorosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
ponoć nie istnieją kremy ani balsamy, które zapobiegają rozstepom, jeżeli mają wyjśc to wyjdą. Moja siostra przez ciałą ciąże uzywała cholernie drogich i ponoc bardzo dobrych kremów przeciw rozstepom Mustella i kilka dni przed porodem rozstepy pojawiły się. Ja uzywam tylko oliwki i masuję sobie brzuch wcierając ją i ponoc właśnie te masaże są najlepszą metodą. Właściwie...to sie okaże za kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
acha! co do samych rozstepów to ponoc najlepszym wrogiem ich jest wybielanie. więc może warto zainwestowac w jakies preparaty wybielające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaamelki90
Ja testowalam chyb wiekszosc kosmetykow, ale najbardziej do gustu przypadl mi olejek od mamas. Nie wiem.. wydaje mi sie , ze skora po nim byla najmilsza i dlugo nawilzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O Wypad obsranys spamas!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do masażu od HB - powinno być zdecydowanie lepiej. Ale i tak zawsze najważniejsza jest podstawowa pielęgnacja i systematyczność. Tego żelu macie używać przez całą ciążę. Wtedy po wszystkim nie powinny pozostać jakiekolwiek rozstępy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sucha skore polecam  Masło kokosowe Pahwash z mango . Piękny zapach ma, super sie wchłania, odżywia, nawilża, zmiękcza i tonizuje skore. I bezpieczny dla kobiet w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×