Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamil90000566

Rzeczoznawca samochodowy

Polecane posty

Gość kamil90000566

Rzeczoznawca samochodowy-co wiecie na temat zdobycia kwalifikacji w tym kierunku?macie jakiś znajomych rzeczoznawców?jak kształtują sie ich zarobki?jak zdobyc pozwolenia aby pracować w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczoznawca samochodowy
cześć, trwa nabór na poznańskiej polibudzie na studium podyplomowe pt. Podstawy rzeczoznawstwa w technice samochodowej. www.put.poznan.pl/node/2121 Studium trwa 2 semestry, zjazdy 1 raz w miesiącu. Tematyka bardzo interesująca. Jak sądzicie jakie są zarobki w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na www.rzeczoznawcaolawa.pl Osobiście korzystałem z usług i na dobre mi to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy www.rzeczoznawca-auto.pl wielokrotnie współpracował z nim mój maż, zawsze chwalił, fachowa pomoc, przyjemny kontakt, nie drogie usługi. Jednym słowem wszystko w najlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.rzeczoznawca-auto.pl , jeden z najlepszych rzeczoznawców z jakimi miałam do czynienia dotychczas, bardzo kompleksowy miła obsługa, dobry kontakt i ni wygórowane ceny za usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz gryyy
Ja polecam prokam.org.pl -sprawdzony. W sytuacji odmowy wypłaty odszkodowania Pan zrobił odczyt danych z systemów pojazdu i pomógł wyjaśnić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz gryyy
Ja polecam www.prokam.org.pl -sprawdzony. W sytuacji odmowy wypłaty odszkodowania Pan zrobił odczyt danych z systemów pojazdu i pomógł wyjaśnić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.rzeczoznawca-auto.pl, jest bardzo rzetelny, miałam z nim dobry kontakt, bardzo nam pomógł w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

My korzystaliśmy z oferty rzeczoznawcy  samochodowego z biura z Poznania, które mieści się na Naramowickiej  68B. Pracownicy biura to  uprawnieni i certyfikowani  rzeczoznawcy , którzy korzystając ze swojej specjalistycznej wiedzy zdobywanej w trakcie wielu lat pracy, są w stanie zapewnić perfekcyjną realizację usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tede

Sprawdzi się świetnie poznańska firma AUTOMOBILKLUB  www.rzeczoznawcyap.pl/ to rzeczoznawcy samochodowi z dużym doświadczeniem i dobrymi opiniami. Są solidni rzetelni, mają rozsądne stawki, także możecie na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×