Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem jakkkk

POMOCY!jak zdjac klips zabezpieczajacytaki ze sklepu, bo...

Polecane posty

Gość nie wiem jakkkk

kupilam torebke i kobieta nie odpiela klipsa (w srodku jest). torebka byla kupowana w innym miescie i teraz mam problem. podkreslam torby nie ukradlam tylko kupilam, mam paragon, sama nie wiem dlaczego bramka nie dzwonila jak wylazilam ze sklepu. zna ktos jakis sposob na zdjecie tego badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jakkkk
do sznaucer----w srodku jest ten klips, nie zauwazyla. obowiazek sprawdzenia towaru i zdjecia klipsa spoczywa na sprzewdawczy, nie kliencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przyniosłam do domu spodnie
z klipsem w kieszeni, zapłaciłam za nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba rozmagnesować:) Nie to żebym się znała, ale tak mi się wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możeeeeeeeee
idz do jakiegos sklepu i popros ekspedientke zeby Ci to zdjela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowo moje
jak masz filie tego sklepu w swoim miescie to idz z paragonem i powiedz ze laska Ci nie zdjela i prosisz o zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusiaa hoho
musisz z jednej strony silny magnes przylozyc i z drugiej to odczepic..tak to w sklepie robia.. jak pojdziesz do innego sklepu to Cie za zlodziejke wezma, chyba ze filia tego samego sklepu a ze nie buczalo-nie zawsze bucza te bramki..glupie jakies sa...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jakkkk
dzieki za rady, musze jkais magnes skolowac. ;) jak nie da rady to chyba wytne kawalek materialu, klips jest na podszewce, wiec nie bedzie widac jak wytne tkanine (chociaz wolalebym tego nie robic) w ogole dobrze, ze go teraz zauwazylam. jakbym nie zauwazyla i lazila po sklepach to niezla wiocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupilam szalik, i dopiero jak dojechalam do domu i zaczelam wypakowywac zakupy zwrocilam na to uwage. probowalam zdjac go sama ale boje sie ze porwe szalik. czy moge isc do innego sklepu i poprosic zeby mi go zdjeli? kupilam go w C&A a niestey u mnie takiego nie ma. Czy w kazdym sklepie sa inne zabezpieczenia i klucze do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupilam szalik, i dopiero jak dojechalam do domu i zaczelam wypakowywac zakupy zwrocilam na to uwage. probowalam zdjac go sama ale boje sie ze porwe szalik. czy moge isc do innego sklepu i poprosic zeby mi go zdjeli? kupilam go w C&A a niestey u mnie takiego nie ma. Czy w kazdym sklepie sa inne zabezpieczenia i klucze do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerem666
ja zrobiłem tak... wziołem widelec podważyłem i po kłopocie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektricgirl
magnesa nie miałam, widelec sie powyginał i przedziurawił tkanine, u mnie zadziałało dwukrotne walniecie tłuczkiem do miesiwa w plastkowa czesc klips odpadł jak zaczarowany. Pozdrawiam wszystkie ofiary nie odpietego klipsa ( ja nie miałam odpietego 5 paku majciochów oczywiscie nie piszczały a z gaciami nie bede latac w to i we te) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się męczyłem-magnez nie pomógł ale za to tłuczek do mięsa spisał się na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnes nie działa, ale chyba dlatego że niektóre klipsy są na taki mały gwoździk. Za to widelec pomógł ;) włożyłam pomiędzy klips a ten gwoździk i w jedną.. drugą stronę i się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziejka :o zgłaszam na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widelec na klips z gwoździem działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku również zbawiennym okazał się tłuczek do mięsa :) zabezpieczenie poszło w drobny mak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiocha by była jak by piszczało... mam odmienne zdanie..każdemu się to moze zdarzyć bo mnie też się to zdarzyło. kupiłam kurtkę pani przy kasie zdjęła klips a gdy wychodziłam zaczęła piszczeć okazało się że ze kurka ma jeszcze jedno zabezpieczenie... czasami rzeczy mają 2 a nawet trzy zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie udalo się łyżka kuchenna z ikei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś mocny magnes neodymowy by Ci się przydał. Miałam kiedyś podobną sytuację i wygrzebałam taki w rupieciach męża- nadał się idealnie. Wiem, że firma http://euromagnesy.pl ma takie w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promocja byla w sklepie i klips gratis dostalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak one na magnez próbowały to się nie dziwię. Magnez pluszzzzz hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, młotek daje radę :) co prawda nie kuchenny ale klips w końcu się poddał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kupiłam spodnie że znanej sieciowki i nie zdjeli mi klipsa. Ponieważ zorientowałam się dziś poszłam do ich sklepu ale położonego 30 minut autem bliżej miejsca zamieszkania. Miałam metki, paragon, wszystko ale odeslano mnie z kwitkiem, podobno nie mogą zdjąć klipsa w innym sklepie niż dokonałam zakupu, mimo że to jeden z ich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4all_pl
a po co zdejmowac ??? masz za darmo od sklepu zabezpieczenie !! zaloz sobie teraz w domu tylko te bramki takie ze sklepu i nikt ci z domu tego juz nie wyniesie bo bedzie piszczec na bramkach !!!! http://4all.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ważne
Dnia 5.08.2009 o 15:21, pedał_zawodowiec napisał:

TEZ TAK MIALAM Z LEGINSAMI BABA W H&Mie NIE ZDJELA KLIPSA ;/ JAKOS TO ZDJELAM ALE BYLO CIEZKO

Jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaah xD po prostu D :)
Dnia 1.12.2014 o 00:03, Gość gość napisał:

Złodziejka :o zgłaszam na policję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×