Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misterlys

ciekawe zestawienie kolorystyczne na wesele?

Polecane posty

Gość misterlys

Idę na wesele w czerwcu. Mam 2 sukeinki i jeszcze nei wiem którą z nich ubiorę więc nie odbrałąm jeszcze butów i torebki. Chciałbym coś nie balnalnego jeśli chodzi o połączenie kolorystyczne bo obie sukienki są raczej skromne. Pierwsza jest czerowna wiązana na szyi, regiluwana na plecach, pod biustem kokrdka odcinająca go z tego samego materiału, mocno dopasowana, dół w kształcie litery A, do kolan, satyna. Druga jest także z stayny, czekoladowa, tuba, dopasowana i wąska, do kolan... Do tej pierwszej wymysliłam sobei buty i torebkę w kolorze intensywnej zieleni (takiej teraz modnej). wiem że to mocne połącznei kolorystyczne ale ja tak lubię czasem się ubrać npp czerwoen peep toe, czran spódnica i zielony top - dobrze się tak czuję... Do tej drugiej wymyśliłam żółte intensywnie buty i torebkę... Wiem mocne połączenie. No iteraz pytanie - lubię mocne kolory i tak sie ubieram czasem ale czy takie mocne połączenia pasują na wesele? I czy macie moze jakieś ciekawsze pomysły na ciekawe połączenia do tych sukienek? A mam około 30, ale wygądam dużo młodziej, tak ok. 20 lat. Niska, filigranowa, jasna karnacja ale nei blada (a przed weselem pewnei pójdę na air brush), brązowe z domieszką kasztanu włosy. Pomożecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
Acha mam złote sandałki i torebkę ale to tak oklepane ze wolałbym tego uniknąć...ale może to byłoby najodpowiedniejsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem druga sukienka
byłaby lepsza, mam jakieś lepsze wyobrażenie o niej niz o tej pierwszej :) i do brązowej bym właśnie wybrała zielone dodatki :) chociaż zółte też mogą pasować, musiałabym zobaczyć :) ewentualnie turkus z odważniejszych barw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
dzięki za wypowiedź... co do sukienek - ta pierwsz jest bardzo ładna ze względu na piekny kolor. I chyba raczej ją ubiorę. Ze względów praktycznych - lepiej na mnei się układa bo ma regulowany tył - a ja mimo szczupłej figury mam biust w rozmiarze 65E i łatweij mi jest taką sukienkę odpowiedni wyregulować... Chyba jednak ją opisałm ją dziwnie bo ona jest tak naprawdę zupełeni zwykła i porsta. Ale dzięki za opinię... Zieleń (taka o jakiej myslę) absolutnei odpada z tym brązem. Ale znowu turkus i brąz fajny pomysł - ale chyba cięzko będzie kupic łądne sandałki w tym kolorze? Może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co.. to zależy od Ciebie.. do każdego pasuje coś innego.. ja kupiłam taką: http://www.allegro.pl/item360855840_zjawiskowa_suknia_kolor_popielaty_nowa_rozmiar_m.html więc będę na szaro i myślę że będzie ok :) myslałam też nad taką sama tylko w kolorze żółtym, zdecydowałam się na popielatą i nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
śliczna ta twoja kiecka, ale nei na mój biust... spójrz jak modelce opada z biustu... u mnei byłoby tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłabym czerwoną :) Kolor seksowny i kobiecy i fason taki jak lubię ;) A dodatki mogą być i zielone i żółte i kobaltowe, zależy od twojego typu urody. Bylebyś tylko makijażu nie miała takiego jak dodatki :O Mocne zestawienia kolorystyczne super pasują na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
kobalt?? kurde co to za kolor?? nie makijaż chcę mieć rozświetlający... tzn głównei oczy chcę mieć rozświetlone ( nie błyszczące czy brokatowe). Ostatnio na wesele kosmetyczka umalowała mnei dosyć mocno, tzn. miałam mocny makijaż oczu - czarne kreski, ciemny brąz - niby było ładnie, ale jednak zbyt ostro wyglądałam i chyba trochę męsko...:) Taki rozświetlający widziąłm kiedys jak Ania Orłowska robiła na w swoim programi. Chcę wyglądać świeżo i mieć rozświetloną twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
sorki za literówki, piszę w biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
nie cera mi się mocno nei przetłuszcza, poza tym mam na nią sowje sposoby-puder jedwabny Dr Hauschka działa cuda w dziedzinei matowienia skóry :) A ten kolor jest przepiekny - nei znałam nazwy ale uwielbiam go... ale aż tak odwazna nie jestem żeby go połączyć z czerwienią. Ale mieć taką kieckę... niestety nigdzie takiej nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brazowej turkus
bedzie wygladalo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardziej podoba zestawienie brazu z żółcią:) ale to moze dlatego, ze ja nie lubie czerwonych sukienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
Ktos jeszcze coś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisis
ja do tej czerwonej dobrałabym dodatki fioletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlys
do wesela jeszcze trochę czasu a ja dalej jestem w kropce, więc podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
do brązu zieleń w sam raz-gustownie i klasycznie nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
a do czerwonej zlote pasują-odważnie,ale fajnie! czerwień z zielonym...no nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×