Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katiaka

architekt wnętrz- cena za projekt

Polecane posty

Gość gość
Mi urządzała dom firma http://www.bbnieruchomosci.pl/ i z przyjemnością polecam,bo swietnie sie spisali, trafili w moj gust calkowicie, dom mam prześliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiety z aranżacją i wykończeniem we wspomnianej firmie Decoroom zaczyna się od bodajże 630zł za m2. mieszkania. czy to dużo, biorąc pod uwagę zakres prac? Oceńcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie od 650 zl/m2, (projekt, aranżacja, wykończenie, materiały, robocizna itp.) zakładam , że jeszcze do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest kwestią indywidualną :) I pewnie każdy architekt inaczej się ceni. Ja wykupiłam usługi firmy Firmament, więc mogę ją spokojnie polecić. To było już jakiś czas temu więc ceny w sumie też mogły się zmienić, dlatego nie będę ich umieszczać na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam architekta wnętrz z Wrocławia. Mam do urządzenia mieszkanie (stan developerski) 62m2. Tj. kuchnia, łazienka, salon, dwie sypialnie oraz przedpokój. Ciężko mi określić w jakim stylu chciałabym mieć mieszkanie, ale podoba mi się styl: loftowy, skandynawski, prowansalski, trochę też vintage/patchwork i może trochę klasyczny i nowoczesny. Generalnie ciężko sprecyzować. Na pewno nic fikuśnego. Chętnych do podjęcia współpracy proszę o kontakt (na razie) e-mailowy: pandka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny zawsze ustalane są indywidualnie, więc najlepiej skontaktować się bezpośrednio z wykonawcą. http://www.ddesign.com.pl/ - ich mogę polecić nie mają wygórowanych cen i przede wszystkim to fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po jakichś tam pierwszych rozmowach z decoroom i to nie jest tak , że tych pakietów nie można zmieniać i ruszać, to jest jak najbardziej do indywidualnych potrzeb przygotowane i dość elastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź tutaj- www.opusdom.pl. Ceny są różnorodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, z całego serca polecam panią architekt wnętrz Ilona Sobiech Tu są jej projekty www.ilonasobiech.pl Doświadczenie robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry projektant wnętrz nie musi się reklamować na kafeterii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciaJ
ja sama też wolałam zatrudnić architekta niż tracić czas na szukanie pomysłów, tym bardziej, że przecież dom czy mieszkanie muszą być funkcjonalne i trudno samemu coś zdecydować, fachowiec postarał się o to, by mieszkało się super i dom zachwycał, ceny są różne najlepiej samemu spytać u źródła nie chcę wprowadzać nikogo w błąd mogę odesłać do strony pracowni architektów www.pikstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janosik5
Warto przejrzeć sobie realizacje jednego z lepszych architektów w Polsce http://www.solidnyarchitekt.pl/ Pan Lenartowicz. Ceny nie są wygórowane, a wykonanie - rewelacja, projekty nie do porównania z innymi architektami, widać sporą własną inicjatywę ze strony Pana Lenartowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim potrzebującym pomocy architekta wnętrz polecam pracownię projektową Sceneria; www.sceneria.net. Solidnie, nieszablonowo i w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MieszkajMiło
Mam dla Ciebie projekt wnętrza, dzięki któremu poczujesz się w swojej przestrzeni wygodnie i komfortowo. www.mieszkajmilo.pl - projektowanie i aranżacja wnętrz w rozsądnych cenach, Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie jak może nowoczesne wnętrze wyglądać nowocześnie i nie kosztować zbyt wiele www.decoroom.eu/realizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukując cennika projektowania wnętrz znalazłem oprócz ww. również http://ilonasobiech.pl/cennik/ Swoją drogą bardzo ładne projekty i ceny jak najbardziej. Szczególnie fajne wydają się konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli temat aktualny, ja znam architekta godnego polecenia, wykonuje projekty również on line, które na pewno są tańsze od tych kompleksowych, choć wiadomo jak ktoś sam wymierzy to nie ma potem opcji w razie " złych wymiarów" u ekipy budowlanej.... Mogę jeżeli dostane maila ściągnąć i przesłać portfolio,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje niedrogiego architekta z łodzi do aranżacji mieszkania 128 m2 w stanie developerskim , chciałabym poznać cenę za taką usługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od zakresu usług,rodzaju projektu itp.proszę o kontakt mailowy, będę mogła przesłać Pani portfolio oraz przedstawić progi kosztów. kowalczyk@citycube.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Martę Czerkies z Fabryki wnętrz. Zrobiła nam mieszkanie , za projekty , nadzór nad ekipą ( którą sama nam znalazła), zakupy , itd. wzięła od nas 5 500 zł . mieszkanie nie duże bo 61 m w Wesołej pod Warszawą. Ale warto było. zostawiam namiary. www.martaczerkies.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojej strony moge polecic firme http://www.decoreart.pl z mojego mieszkania zrobili miłe i przytulne wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaX
Wszystko zależy od charakterystyki pomieszczenia i rzeczy, jakie chciałabyś zmienić. Skontaktuj się z dobrym biurem projektowym jak np. http://www.ampmdesign.pl/index.html a tam fachowcy z branży na pewno Ci doradzą co i za ile... mogą wykonać nawet wstępną koncepcję projektową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeyman
Ja skorzystałam z usług Macieja Kobylińskiego. Polecony. Nie zdziera i ma super pomysły. Niestety nie prowadzi żadnej strony, ale na prośbę pokazuje zrealizowane projekty. Podaję kontakt do niego kobylinski45@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Akurat u mnie to z pomysłami na zrobienie tarasu to nie było problemu, ale szukałam kogoś, kto by te moje pomysły jakoś pisał i przełożył na papier. Dobre biura architektoniczne prezentują się przez serwis www.showmyhome.pl. Proponowałabym tutaj zajrzeć. Ogólnie baza firm z całego kraju, poza tym na portalu jest dużo porad aranżacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszty niestety nie są niskie, nie wiem jakie dokładnie w Twoim wypadku, ale wiem, że warto te koszty ponieść, bo samodzielnie, bez odpowiedniej wiedzy nigdy nie stworzy się tego, na co wpadł projektant, a wspólnymi siłami można stworzyć naprawdę cuda! Jeśli chodzi o polecanie, to ze swojej strony mogę zaoferować pomoc Perfect Space, a tutaj masz nawet ciekawy tekst o nich http://biznespolska.pl/przeglad/222385/Przestrze%C5%84_doskona%C5%82a.html oraz o tym jak stworzyć "przestrzeń doskonałą, do jakiej wszyscy dążymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelikaw
Bardzo profesjonalnie robi też Architekt Lenartowicz, robił u nas domek na działce w poprzednie wakacje. Niezdecydowanym polecam przekonać się do projektów indywidualnych a nie gotowych. Pan Lenartowicz nas przekonał i wyszliśmy na tym dużo lepiej, domek piękny, takie efektu nie dałoby się uzyskać kupując gotowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem z pomocy fachowca z http://architekt-pruszkow.pl/. Architekt robił projekt wnętrza całego domu. Zależało mi na wnętrzu klasycznym i stylowym. Łazienka była robiona w stylu greckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherine88
Trudno jest odpowiedzieć na pytanie o cenę projektu - wycena usług architekta jest kwestią dość indywidualną. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z interesującym nas studiem. Ja akurat pochodzę z Koszalina i dla tych okolic mogę polecić usługi Anetty Kazimierskiej (http://2t-studio.pl/) Współpracowałyśmy przy okazji remontu mojego mieszkania i jestem bardzo zadowolona z decyzji zatrudnienia profesjonalisty :) Dużo dobrych rad, ale i uwzględnianie zachcianek klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×