Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sacfasca

wypowiedzenie- problem

Polecane posty

Gość sacfasca

dzis sef postawil mi warunek albo przenosze się do innego wydzialu naszej firmy znajdujacego sie w innej czesci miasta do ktorego nie chce sie przenosic albo jutro daje mi wypowiedzenie w umowie mam wyraznie napisane "miejsce wykonywania pracy tu gdzie aktualnie pracuje adres itp." przenosi mnie poniewaz w tamtej siedzibie nie ma osoby na stanowisko jakie teraz obejmuje, uwazam ze i tak na moje miejsce beda szukali inna osobe wiec moge zostac a do drugiego wydzialu poszukaja kogos innego a on po zlosci chce mnie zmusic, co robic? lubie moja prace ale nie chce zmieniac miejsca!! pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacfasca
miało być "szef" :) sorki za literówki ale skołowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvcsw
przeciez nic nie zrobisz skoro tak chce albo sie zgadzasz albo do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacfasca
pracodawca musi podac mi konkretny powód na wypowiedzeniu tak myśle, zastanawiam sie czy nie iśc na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Niestety nie..Pracodawca rozwiązując z Tobą umowę o pracę nie musi podac konkretnych powodów.Rozwiąże z Tobą umowę na mocy art.30 lub 32.KP.Zwolnienie nic Ci nie da.Jak mogę coś doradzić..porozmawiaj z nim szczerze,co jest powodem takiej decycji itd.Pozdrawiam i napisz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacfasca
hmm myslalam o zwolnieniu zanim znajde druga prace, pojde na chorobowe skoro ona tak mnie potraktowal to ja nie bede mu dłużna, zreszta wszyscy u nas tak postepuja z ta świnia ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona...
artykuł może i dobry ale nie doczytałaś § 4. W oświadczeniu pracodawcy o wypowiedzeniu umowy o pracę zawartej na czas nie określony lub o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia powinna być wskazana przyczyna uzasadniająca wypowiedzenie lub rozwiązanie umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacfasca
aha...czyli jednak...czyli rozumiem, że jeśli na wypowiedzeniu konkretnego powodu nie będzie nie podpisywać wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacfasca
mam jeszcze jedno pytanie co jeśli spotrakmy się i na raz wreczymy sobie wypowiedzenia? on sie nie ugnie, nienawidzi mnie bo mu się stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×