Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czipsik

Zafarbowała mi sukienka

Polecane posty

Mam pytanie co byście zrobili na moim miejscu kupilam sukienke biało czarna i wyprałam ja w rekach i niestety czarne zafarbowało na to białe i teraz to wyglada okropnie i nie wiem co teraz mam isc do sklepu i zaządac wymiany lub oddania kasy paragon mam a to było pierwsze pranie co byście zrobili na moim miejscu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oddałabym ja do sklepu
i złozyla reklamację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym reklamowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez chce tak zrobić ale jeśli oni jej nie przyjmą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do tego rzecznika maila i zobaczymy co mi odpisze tylko martwie sie bo w tym sklepie pisało ze reklamacji nie przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym sklepie muszą przyjąć reklamacje , takie info że nie przyjmują to wiesz gdzie mogą sobie powiesić inna sprawa że mogą jej nie uznać ....... pozostaje sąd konsumencki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze pisało to nic nie znaczy, masz prawo złożyć reklamację, oni muszą ją przyjąć w sensie, ze muszą sie ustosunkować jakoś do Twojego zażalenia, jak nie uznają to pisemko poposisz! Nie daj sie odprawić bez niczego!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to sie troche uspokoiłam ale ile nerwów jeszcze przedemna i batalia z pania ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pieprzone ogłoszenie \"reklamacji nie uwzględniamy\" mogą sobie wsadzić w dupe :O to jest niezgodne z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×