Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

birmeńka

kto odlicza ze mna?

Polecane posty

i co z tego ? nie fajnie jest pogadac kto kiedy co załatwil? sękata troche wiecej miłosci w zyciu ;) widze ze gnusniejesz troszke co topik to ty kogos ustawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ustawiam? ;) ja tylko skromnie zauważyłam :P a miłości mam w zyciu wieeeeele, a dni odliczam na gadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie widze u ciebie suwaczka :P a moze pochwalisz sie co ostatnio załatwiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nic nie załatwiłam :P ale mam załatwione większośc opróćz: kursu, papierów, butów i takih tam drobnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiesz jak to jest z papierami ? chodzi mi o to czy trzeba wyciagac nowe czy np moga byc te ktore trzymaja rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kurde tzreba mieć nowe :o ja mam w domu skrócony odpis aktu chrztu, ale wszyscy mowia, ze trzeba miec nowy bo on jest tylko 3 miechy ważny, pzoa tmy musi być na nim adnotacja o przyjęciu bierzmowania czyli tka czy siak trzeba iść do parafii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo w USC sie wczoraj dowiedzialam, ze jesli ktos mieszka w innym meiscie niz sie urodzil to tez musi do usc przyniesc odpis z aktu urodzenia. Dobrze, ze mi powiedziala, bo bysmy przyszli z buta zalatwic zaświadczenie a tu zonk by sie okazal. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że się wtrącę;) Zostało mi 2 dni. Jeszcze do mnie nie dociera:-D Pewnie chcecie wiedzieć, jak się czuję:) Czuję się jakby to ktoś inny wychodził za mąż, ale na pewno nie ja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeszczęśliwa, że mam za sobą to całe załatwianie: zaproszenia, proszenie ludzi i ten cały cyrk z tym związany, wizyty u księdza - najpierw u jednego w sprawie nauk (oczywiście poszłam na łatwiznę i kupiłam zaświadczenie), potem u mojego dziwacznego proboszcza, kupowanie sukni, przymiarki, buty których szukałam miesiac czasu, walka o ładną cerę i tortury u kosmetyczki, wizyta w usc (tak, wiem o tym że trzeba mieć odpis aktu urodzenia z miejsca gdzie się urodziło, wiem to z autopsji), rozsadzanie gości przy stołach, wybór obrączek, niekończące się kłótnie z narzeczonym - TO JUŻ ZA MNĄ:-D Teraz zostały tylko przyjemności: fryzjer, makijaż, założyć suknię i do dzieła:) Da się przeżyć, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akt chrztu nie musi być nowy. Może być ten stary, który w domu mają rodzice. Przecież chrzest się miało i nic tego nie zmieni. Natomiast nowy (maks. 3 miesiące) musi być dokument z USC, który potwierdza, że jesteście stanu wolnego itp. O Boże ślub, kiedy to było... Całe 3 tygodnie temu :D :D :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlekinka
akt chrztu jest wazny tylko 6 mcy, poniewaz ma byc w nim adnotacja o bierzmowaniu i o tym, ze nie ma przeszkod do zawarcia zwiazku malzenskiego zaswiadczenie z USC -wazne 3 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro a w zasadzie juz dzis ide na pierwsza przymiarke mojej sukni ślubnej :) nie moge sie juz doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało mi 2 godziny i 45 minut. Oglądam telewizję, sprawdzam kafe przez komórkę, i dalej do mnie nie dociera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura wszystkiego naj,naj w tym najpiekniejszym dniu zycia 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt chrztu musi być nowy
max sprzed 3 m-cy. Na nim znajduje się adnotacja o bierzmowaniu. Dlaczego nowy? Bo tam gdzie był chrzest mają wszelkie adnotacje odnośnie slubów itd. i jeszcze parę innych kwestii, których szczerze mówiąc nie pamiętam, bo dość dawno miałam nauki, a to własnie na nich ksiądz wszystko wnikliwie nam wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, impreza była super, goście są bardzo zadowoleni, ja co prawda jestem padnięta, no ale chyba było warto:) Aha, zalaliśmy wodą hotelową kuchnię (lało się ciurkiem z sufitu), bo mój mąż (ale to brzmi;) ) przysnął pod prysznicem:-D 3-gwiazdkowy hotel:) Nad ranem szef zmiany walił do nas pięsciami w drzwi, a ode mnie dostał zjebkę i się potem o to obraził:-D Dziwni ludzie jacyś, chyba się obrazimy na ten hotel:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×