Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilekosztuje

ile kosztuje mniej więcej wstawienie zęba?

Polecane posty

Gość Sialabala
Ile Kosztuje wstawienie dwóch zębów jedynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiossla
Zależy gdzie i zależy jakie komponenty, możesz zapłacić za marne akryle i mieć zęby za kilkadziesiąt złotych ;) A poważnie to jak chodzi o wawe to polecam maj-dent na ursynowie, tanio i dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseruuus
implanty zebowe to duży koszt, sam ostatnio wstawiałem ale znalazłem centrum medyczne Vita Medica, gdzie mają formę ratalną opłaty za zabieg, który sam w sobie na szczęście okazał się bezbolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze rok temu bałam się wychodzić z domu, brak górnej trójki nie pozwalał mi cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Mój świat powoli się zawalał, zaczęłam tracić znajomych, zrezygnowałam praktycznie ze wszystkich spotkań towarzyskich. Po prostu się wstydziłam... I właśnie wtedy przyszedł mi z pomocą polecony przez koleżankę doktor Wojciech Kołosowski z kliniki Unident Union we Wrocławiu. Warto było zainwestować trochę pieniędzy by teraz móc na nowo cieszyć się nie tylko zdrowym uśmiechem, ale i życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie i zależy jakie komponenty, możesz zapłacić za marne akryle i mieć zęby za kilkadziesiąt złotych oczko.gif A poważnie to jak chodzi o wawe to polecam maj-dent na ursynowie, tanio i dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johio
3600 za dwa zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęśliwą posiadaczką czwórki, która od X czasu dawała mi się we znaki w swoim pierwotnym wcieleniu. Ile to ja się nachodziłam po dentystach, tylko ja wiem. Jestem zadowolona, bo nie trzeba było nic piłować z naturalnych zębów i po zabiegu całkiem nieźle się czułam :) . Nie jest to ruchomy ząb, więc wygodniejsze w użytkowaniu. Dobrze wykonany nie daje się we znaki, nie kruszy, nie oddziela kolorem od pozostałych. W każdym bądź razie, jedyny ból jaki miałam to ten, że zdecydowałam się na te kroki tak późno. Zdecydowanie zbyt długo męczyłam się z tym spróchniałym :) Polecono mi laserdentbroniecki.pl/ , za co serdecznie dziękuję jakiejś ciepłej osóbce z podobnego forum <3 Od tamtej pory rozwiązały się moje zębowe problemy. Ząb usunięto, a na jego miejsce wstawiono nowy, którego nie sposób odróżnić od pozostałych. Podaję link dla zainteresowanych, może ktoś z okolic bądź ma możliwość dojazdu. Stomatolog prowadzi również inne usługi, ja jak na razie tylko skorzystałam ze wstawiania. Nie potrzeba jak na razie naprawiać innych, na szczęście :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam niedawno wyrwała mi stomatolog 4 u góry ile kosztuje wstawienie zęba ? Warszawa Piaseczno wchodzi w grę. Proszę o odpowiedź bo NFZ mu chyba nie zasponsoruje nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedynki wybite,ale kawalek w dziasle mam swpjego zeba.I moje sztuczne jedynki zrobione sa na druty.Ile moze kosztowac wymiana zebow na nowe,bo drotow sie nie wyjmiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×