Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent1234

prezent

Polecane posty

Gość prezent1234

witam, jak sądzicie jaki prezent można kupić na ślub cywilny dla koleżanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na slub cywilny moze to byc posciel ...komplet sztuccow ...Zalezy ile chcesz przeznaczyc na to kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent1234
nie wiem chyba do 100 zł ponieważ idę tylko do urzędu stanu cywilnego jak myslicie? nigdy nie mialam takiej sytuacji ; nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent1234
aha ; myslalam nad tym zeby kuppic pluszowego misia zamiast kwaitkow - czy to dobry pomysl ( dziewczyna ma juz dzieciatko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka123123123
ardzo fajny pomysl z misiem, a idziesz jako swiadek czy tylko gosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne podejście, na ślub cywilny to moze być pościel, sztućce, a dlaczego akurat na cywilny coś takiego? Nie ważne. Kochana, jeśli idziesz tylko do Urzędu to wystarczą kwiaty i jeśli chcesz jakiś drobiazg- nawet on nie jest obowiązkowy. Oczywiście może być maskotka, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może coś dla dwojga, a nie dla dzieciaczka coś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam od koleżanki właśnie misia zamiast kwiatów i myślę, że by to dobry pomysł. Sama powiedziała, że kwiaty zdechną, a miś zostanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent1234
ide jako gosc ; wiec mysle ze faktycznie drobny prezent wystarczy ;dzieki za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodki78
A ja powiem tak, wyślij im linka elistaprezentow.pl i powiedz, że po zamieszczeniu listy prezentów będą mogli wygrać bilety na koncert Madonny w Wawie, a Ty będziesz wiedzieć co im kupić :-) Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×