Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Pola... dyskopatia +inne takie tam. Na razie łykam leki, jestem grzeczna (jak śpię :classic_cool:) i nawet basenu mi zabronili 😭 jak to sie skończy bee wazyc 100kg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
Ja zaczynałam na forum jako bardzo grzeczna dziewczynka ,z jednym świętym nickiem.Bardzo uważałam co piszę,bo udzielałam się na takim wiekowym forum ,pełnym mądrości.Potem,ktoś mi dał po głowie,przeżyłam szok i rozpoczął się okres buntu.Zasmakowałam wiele własnych wydań ,w różnych wersjach.Teraz chyba się znowu ustatkuję...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ja nigdy nie zapomne jak mnie na początku kobiety na kafe opierdoliły za podrywanie wszystkich facetów:O i jednego nicka który mnie zwyzywał od dziecka neostrady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, to uleczalne, nie łam się!! Fajnie, ja jestem za stara, nie chce mi się i nie mam czasu :-) OK, to życzę Wam udanej reszty dnia, spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
nefrytowakotka -może lepiej nie zdradzaj sekretów ,co do tej setki..heheh..może to być broń przeciwko Tobie...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
złośliwaa samica30 -czy karcenie innych na kafe spływa po Tobie jak woda po kaczce,czy też czasem rusza Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhyhyhyhy.. ja przeciez zawsze mówie ze jestem stara, gruba i brzydka :classic_cool: I mam w nosie opinie Jareczka, Jacusia oraz Komiczne:P:P:P:P Pola ja sie z tym bujam wieeeele lat.. zawsze olewałam, az mnie znowu.. po 18 latach dopadło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex, lot jest krotszy niz odprawy, tak rozowo to nie jest :p samcia, ale poli zostawilas wybor, pozazdroscic biednej kobiecie normalnie :D i szybko sie nudzisz 😭 za to pojde cie na erotycznym wyszukac :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
nefrytowakotka na kafe to dobra taktyka,bo jak dołożyć komuś kto nie ma nic do ukrycia? Ale, przecież, może się zdarzyć,że sama w to uwierzysz,i co wtedy? Nie dodawaj NIGDY,że ....chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
złośliwaa samica30 ale ja pytałam,jak Ty znosisz ,ewentualne,ataki.Spływają po Tobie,czy jednak gdzieś coś Cię dotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe kto przezyje wiekszy szok, ty czy ja :p :D no ja nie watpie ze fajna, ale jak mnie tak otwarcie olewasz to wskakujesz w moje top ten :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, spokojnie.. mnie naprawde to zwisa.. juz iedys założono tu topik w którym usiłowano wytrzeć mna podłogę.. a poniewą lałam na to.. wywleczono pewien fakt.. i nim uderzono we mnie. Było to brudne i obrzydliwe. Trudno, to tylko i wyłacznie swiadczyło o atakujacych a nie o mnie:P I przezyłam. I nadal mam to w odwłoku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czy dotyka?Pewnie ze tak,mam ochote lutnąć w monitorale mi szybko przechodzi złość Sumienie Tyś jak krowa wszedzie słychać Twoje MUUUUUUU,a mleka nie ma\\:P dziwne z erotycznego szukają mnie na uczuciowym,a z uczuciowego na erotycznym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze ja? przeciez ja tu praktycznie nie muuuuuu :p wiec o czym rozmowa :D jakbym zaczal muuuu to bym przestac nie mogl wiec sie pilnuje :D i tak trudno cie znalezc mowisz? a to ciekawe... zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 o tego to nie wiedzialem :p no nic, to sie biore za te szesnastki jednak :o ale szczerze mowiac to mnie przeraza bardziej niz je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytowakotka "... juz iedys założono tu topik w którym ..." Właśnie takie kretynizmy mogą się zdarzyć w necie. Kiedyś była tylko poczta pantoflowa, teraz jest BigBrotherfucker. To ta anonimowość. Jasne, że zwisa co ktoś napisze, czasem jednak ktoś napisze o słowo za dużo i zamieszanie gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, dlatego juz nic nie mowię na mój temat co mogłoby zaboleć:D:D:D Reszta?? Jest prawdą :classic_cool: Za prawde mam sie obrażać?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest kafe
Jasne, że zwisa co ktoś napisze, czasem jednak ktoś napisze o słowo za dużo i zamieszanie gotowe. to jest kafe,tu wszyscy piszą o słowo za dużo-niektórzy nawet o kilka:) nie wymieniając z nicków:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest kafe
ja nauczyłam się już że na niektóre topiki nie warto wchodzić i niektórych osób nie warto czytać:) przecież w realu nie tolerowałabym takich ludzi-dlaczego w necie ma być inaczej:) stare dobre przysłowie-nie rusz gówna niech nie śmierdzi:) z pozdrowieniami dla jarka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samcia, szczerze, to jak pisalismy sobie kiedys to nie... bo z zasady czegos takiego nie bralem pod uwage ale juz troche czasu tu jestem i zebralo sie co najmniej kilka osob ktore chcialbym poznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×