Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Naturalnie, że warto. :P Ja właśnie próbuję nadrobić kilka tyg. nieobecności na kafe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut szczerości, pytajcie o co chcecie, najwyżej nie odpowiem, ale nie skłamię na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją droga ciekawe jak wygląda brzydal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Justine, nie sądziłam, że "wyglądam" na aż tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a swoją droga ciekawe jak wygląda brzydal? " Jak to brzydal, jest tu jakiś fan "Władcy Pierścieni"? Taki Gollum jest ładniejszy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie do wszystkich? założyć sobie aparat nazebowy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Gollum miał coś w o czach :D więc skoro on był tak brzydki a te oczy miał takie przeszywające :) to skoro Ty jestes brzydki to ciekawa jestem Twoich oczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja mam pytanie do wszystkich? założyć sobie aparat nazebowy czy nie?" Jak nie masz dużej wady, to raczej nie ma chyba sensu. Ja wkrótce będę działał w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal z iloma spałeś?[[jestem zboczoną karlicą]" A fantazje się liczą? ;) W realu z żadną :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica "Mam doświadczenie w zgadywaniu po literkach" Pomyśl chwilkę:) Czy Apostoł pisze zgodnie ze swoim wiekiem?:) A Wojewódzki mówi?:) elo ziomy looknijcie na nową fote tego dupka Zakoscielnego boshe... żal.pl Tylko to oznacza brak tematu z np kotką. Czujesz?:):):):) To wdechowo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przerwy dwie noi chciałabym, ale wszyscy w sensie mama chce mi wybić to z głowy, no i trche nie mam pieniedze.. ale uzbieram :) a moze na raty można>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawdę tego chcesz, to chyba warto. Dobre własne samopoczucie to ważna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie...ja już swoje wiem;) Nie spotkałam sie z 20 latkiem który by tak mówił,czy pisał jak Ty;)Nie bede dalej wiercić,bo dziura większa sie zrobi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to skoro Ty jestes brzydki to ciekawa jestem Twoich oczu " W ostateczności mogę pokazać oczko by zaspokoić Twoją ciekawość :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chce.. i to zrobie.. :) tylko że cholerka musi to tyle kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dopiero może wzmóc moją ciekawość..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wisi kto ile ma lat... liczy sie jak gada a nie ile ma lat:O W koncu to ja tu robię za pania starszą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica "Szukanie...ja już swoje wiem Nie spotkałam sie z 20 latkiem, który" pozwolę sobie zauważyć, chwilunia, zrób brejka pliz:) __________________ *niepotrzebne skreślić A czy te 20-latki z którymi się ostatnio spotykałaś, to mieli 20 lat w twoim wieku czy teraz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dobry zgryz.. ale co innego mnie denerwuje.. ii to zlikwiduje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×