Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

może test wielokrotnego wyboru a) 30-32 b) 33-38 c) powyzej 38 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal masz bardzo ładne oczy.. no oko:D Dawaj więcej sciemniaczu:P Szukanie.. i nadal uniki zarazo:D:D:D Kiedys odpowiesz wprost na zadane pytanie i cały wszechświat stanie ze zdumienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal to muskaj całuj delikatnie,jezykiem zaznaczaj linie ust partnerki,a nie szybko i gwałtownie..." Jak miałem (o dziwo) w pewnym okresie swojego życia dziewczynę (niedługo, ale jednak), to całowaliśmy się dużo. I było w miarę OK, ale tak jak piszesz, bardzo się starałem i uważałem. Ale wtedy to ona mnie zaskoczyła, więc nie mogłem się przygotować na to, eh co za koszmar :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger, a Ty co? wiedzę o świecie własnie wspomniałam, zawsze każde słowo w każdej sytuacji rozumiesz dosłownie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal masz bardzo ładne oczy.. no oko Dawaj więcej sciemniaczu " No coś Ty, bym się zdekonspirował i byłby obciach :P. Ale ponoć Linger mnie zna, tak więc sam już nie wiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież pamięć tak łatwo można wyczyścić... " No, niby można. Ale jak widać nie zawsze. Jakbym to zastąpił milszym doświadczeniem, to może :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaola---->tak, dokładnie. :D Brzydal, znam Cię, he he. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo prawdopodobieństwo tego jest bardzo małe. Do tego poznać kogoś tylko po oczach i paru zdaniach, które napisał o sobie. Niemożliwe. Jeśli tak, to gram w lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:D:D To połaczenie lubienia kotów oraz nefrytu, kamienia ulubionego przez Chinczykow do rzeźby oraz wytwarzania amuletów. Niesłychanie popularne były amulety z nefrytu majace przynosić ogólnie, gdzie na jednej stronie był bażant a na drugiej smoki. Kamień poświecony niejako bogini Quan-yin, czyli Niosącej życie:) Tak połaczyły się moje dwie pasje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal, jedno Twoje oczko jest ze znakiem chrakterystycznym, po którym można Cię poznać bez problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty mnie na pewno nie znasz, domyśliłem się, że chodzi o ten pieprzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidze bliźniaków w wydaniu żeńskim.. wszystkie jakie znam do tej pory z jednym wyjątkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabyś mi Linger to udowodnić, w prosty sposób, wystarczy moje imię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola kotka samica Ju Nie macie sumienia? k zresztą?:) Wiek jest nieistotny. Zawsze mnie prześladowało nietrafianie:) Niejeden zakład padł łupem naiwności rozmówcy, który bylł przekonany, że.... ło matko, hektolitry różności ku chwale zwycięstwa:) Nikt Apostołowi nie zarzuca poważnego póra nad swój wiek, ani ponadstandardowego zgorzknienia retro, chociaż wcale nie jest przejrzała, jak ją opisują;) Czy gdyby się okazało, że jestem bezrobotnym 50latkiem po zawodówce z czwórką dzieci i po dwóch rozwodach, to byłaby to klęska narodowa? Podobnie jakby zdjęcie przedstawiało młodego Adonisa na tle domu z basenem, który posuwa wszystko co mu się pcha przez szyby do fury za 400tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co robisz i kim jestes w sumie jest mi obojętne, po prostu gdzieś tam sobie zakodowalam przypuszczalny Twój wiek i teraz spala mnie ciekawość czy sie pomyliłam czy nie:D:D I nie mam serca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×