Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

"Ja to widze wyraźnie" na idiotyczne doły idiotyczna odpowiedź:D "nie widze - i nie zobaczysz, dopoki nie kupisz zestawu do odbioru telewizji satelitarnej firmy ARCON. :):)" Koteczka wyłaź z doła mam ochotę na malibu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam malibu:O zreszta go nie znoszę:P Piwo wypiłam i nie mam nic wiecej:O Koty rozrabiaja i wysprzatane mieszkanie powoli zamieniają w siedzibe meneli:P Jak znam zycie.. znowu coś ukradły i zakamuflowały w moim łóżku:O I o 5 rano obudzą mnie skakaniem po mnie.. swietna zabawa:P Nie mam drabiny, żeby wyjść z doła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna... ja udzielam kotom, szybkiej lekcji latania:D:D A nie ze zaraz buzi buzi...:O na pieszczoty trzeba zasłuzyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty pójdziesz to oni tym bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka dół zasypać a nie zalewać:) moje czworonożne futro potrafi się też nieźle panoszyć na łóżku:) podteksty mile widziane, te o zoofilii też:) A dla wszystkich miłośnikow kotów: Chłopczyk kopie dół w ogródku. Sąsiad pyta: - Co robisz?? - Kopie grób dla mojej złotej rybki. - Ale czemu taki duży? - Bo jest w twoim pierd****m kocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju... nie zanudzasz:) właśnie czytam różne śmiesznostki o kociakach też:D ten typowo dla babeczek:D tzw wkładanie kija w mrowisko:D Szukanie ponieważ jesteś przyzwyczajony do kotów w różnej postaci nie obrazisz się;) uwaga typowo feministyczne:D: Dlaczego Kot jest lepszy od mężczyzny 1. Kot zawsze trafia do kuwety kiedy się załatwia. 2. Jest większa szansa na nauczenie kota czegokolwiek. 3. Nie musisz udawać, że podoba ci się to, co twój kot przywlecze do domu. 4. Nigdy nie musisz spędzać czasu z matką twojego kota. 5. Kot mruczy kiedy podajesz mu obiad. 6. Możesz obciąć pazury swojemu kotu... spróbuj namówić faceta żeby obciął paznokcie u nóg. 7. To nie ma znaczenia kiedy twój kot łasi się do twojej najlepszej przyjaciółki. 8. Kot wie, że jesteś kluczem do jego szczęścia. Facet myśli że on nim jest. 9. Kiedy kot wskoczy ci na kolana trochę pieszczot go zadowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×